UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Media

Wrześniowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Trwa dystrybucja wrześniowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W miesięczniku przeczytamy m.in. o Radzie Gospodarczej, która rozpoczęła swoją działalność, o otwarciu Centrum Aktywności Społecznej, rozwoju wodzisławskiego sportu na nowych zasadach.

Sierpniowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Trwa dystrybucja sierpniowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W miesięczniku przeczytamy m.in. o modernizacji budynku OSP Radlin II, akcji "I cztery łapy tworzą Wodzisław" oraz szerokiej ofercie Wodzisławskiej Placówki Wsparcia Dziennego "Dziupla".

Bądźcie na bieżąco, śledźcie nas w social mediach

Bądźcie na bieżąco i śledźcie miasto Wodzisław Śląski w social mediach. Zapraszamy do odwiedzania oraz polubienia miejskich profili w portalu Instagram, Twitter, Facebook oraz Youtube. Znajdziecie tam wszelkie informacje na temat bieżących wydarzeń w mieście.

Lipcowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Trwa dystrybucja lipcowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W miesięczniku przeczytamy m.in. o rewitalizacji Baszty, wznowionym remoncie Pałacu Dietrichsteinów, Centrum Aktywności Społecznej, czerwcowej sesji Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego.

Czerwcowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Trwa dystrybucja najnowszego wydania Gazety Wodzisławskiej. Czerwcowy numer został poświęcony w dużej mierze wodzisławskim rodzicom. Z okazji niedawnego Dnia Matki, Dnia Dziecka oraz nadchodzącego Dnia Ojca wiele artykułów zostało zainspirowanych pełnieniem tych ważnych ról.

Majowy numer Gazety Wodzisławskiej

Zachęcamy do lektury nowego, majowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W miesięczniku znajdziecie wiele istotnych informacji związanych z pandemią koronawirusa i tego, jak w tej szczególnej sytuacji żyje się w Wodzisławiu Śląskim.