UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Media

Zobacz najnowszy odcinek Dzieje się Wodzisław

Kolejny odcinek Dzieje się Wodzisław poświęciliśmy obchodom 760-lecia miasta, a dokładniej zaangażowaniu mundurowych z Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim w akcję jubileuszową 760 kg karmy dla wodzisławskich psów i kotów. Przypomnieliśmy także m.in. o zaplanowanych na luty wyborach do rad dzielnic oraz spotkaniach prezydenta miasta Mieczysława Kiecy z mieszkańcami.

Internauci wybrali Człowieka Roku tuWodzisław.pl 2016

Edyta Zając - trener i prezes UKS Strzał Wodzisław oraz Biathlonowego Ośrodka Szkolenia Sportów Młodzieżowych głosami internautów wygrała konkurs Człowiek Roku tuWodzislaw.pl 2016 pod patronatem prezydenta Mieczysława Kiecy. Drugie miejsce zajęła Dominika Brzoza-Piprek - dyrektor artystyczna Zespołu Pieśni i Tańca Vladislavia przy Wodzisławskim Centrum Kultury. O tym, kto zwycięży w pozostałych trzech kategoriach, dowiemy się po gali finałowej konkursu, zaplanowanej na 9 lutego.

Zagłosuj na Człowieka Roku tuWodzisław.pl 2016

Wodzisławska redakcja już po raz piąty organizuje konkurs Człowiek Roku tuWodzisław.pl pod patronatem prezydenta miasta Mieczysława Kiecy. Na kandydatów, którzy Waszym zdaniem zasługują na miano Człowieka Roku 2016 możecie głosować, logując się w serwisie lub przez Facebooka, a także wysyłając SMS.

Nowe wydanie Dzieje się Wodzisław - zobacz

Kolejny odcinek Dzieje się Wodzisław poświęciliśmy obchodom 760-lecia miasta, jednej z pierwszych dużych akcji jubileuszowych - 760 kg karmy dla wodzisławskich psów i kotów, a także najnowszej atrakcji w Rodzinnym Parku Rozrywki, czyli chacie solnej.

Kolejny odcinek Dzieje się Wodzisław - zobacz

W województwie śląskim trwają ferie. Co z tej okazji dzieje się w Wodzisławiu Śląskim? Miejskie oferty mają ofertę dla dzieci w każdym wieku. Sprawdzić możecie to w kolejnym już wydaniu nowego telewizyjnego programu Dzieje się Wodzisław.

Zamiast WPI - Dzieje się Wodzisław

Wodzisław Śląski, rozpoczynając świętowanie 760-lecia istnienia, postawił na nowy format telewizyjnego programu informacyjnego. Program Dzieje się Wodzisław jest krótszy od WPI, ale będzie ukazywał się częściej, co tydzień. Kolejne odcinki już wkrótce będzie można znaleźć na miejskim kanale YouTube.

Nowy numer Gazety Wodzisławskiej

Zapraszamy do lektury nowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W styczniowym numerze przeczytacie m.in. o całorocznych obchodach jubileuszu 760-lecia naszego miasta, które zainaugurował Koncert Noworoczny "Ludzie i Anioły".

Człowiek Roku tuWodzisław.pl 2016

Wodzisławska redakcja już po raz piąty organizuje konkurs Człowiek Roku tuWodzisław.pl. Na zgłoszenia kandydatów, którzy Waszym zdaniem zasługują na miano Człowieka Roku 2016 dziennikarze i redaktorzy czekają do 2 stycznia.