UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Media

Nowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Zapraszamy do lektury nowego wydania Gazety Wodzisławskiej. We wrześniowym numerze przeczytacie m.in. o bardzo dużym dofinansowaniu przyznanemu miastu na rozwój terenów zieleni oraz rozpoczętych przez Straż Miejską kontrolach domowych kotłowni w różnych dzielnicach Wodzisławia Śląskiego.

Dzieje się Wodzisław - zobacz nowy odcinek

Najnowszy odcinek #DziejeSięWodzisław na sportowo! W wydaniu znajdziecie informacje m.in. o XXV Biegu Gazety Wodzisławskiej - Memoriale im. Leszka Kowalczyka i wystawie "100 maratonów na 60. urodziny - przerwane marzenia", poświęconej śp. Zbigniewowi Marszałkowskiemu, założycielowi Klubu Sportowego Forma Wodzisław Śląski.

Dzieje się Wodzisław - zobacz nowy odcinek

W kolejnym wrześniowym wydaniu programu informacyjnego Dzieje się Wodzisław znalazły się m.in. relacje z IV Wodzisławskiej Nocy Teatrów oraz skrót wizyty polskiej gwiazdy footballu - Jerzego Dudka - w jednej z wodzisławskich szkół.

Zobacz nowy odcinek Dzieje się Wodzisław

W nowej odsłonie Dzieje się Wodzisław znalazły się informacje m.in. o kolejnym projekcie dedykowanym seniorom oraz osobom chorym, uruchomieniu w Wodzisławiu Śląskim inkubatora przedsiębiorczości oraz rozpoczęciu roku szkolnego.

Nowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Zapraszamy do lektury nowego wydania Gazety Wodzisławskiej. We wrześniowym numerze przeczytacie m.in. o rozpoczęciu nowego roku szkolnego w wodzisławskich szkołach oraz dużym dofinansowaniu, które ma zostać przyznane Wodzisławiowi Śląskiemu na realizację nowego projektu edukacyjnego.

Najnowszy odcinek Dzieje się Wodzisław

Zapraszamy do obejrzenia ostatniego sierpniowego odcinka Dzieje się Wodzisław w tym roku. W wydaniu m.in. o IV Wodzisławskiej Nocy Teatrów, która odbędzie się już 9 września, a także o prowadzonej przez strażników miejskich akcji "Posprzątaj po swoim psie".