UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Media

Dzieje się Wodzisław: podsumowujemy jubileusz

W najnowszym wydaniu Dzieje się Wodzisław podsumowaliśmy cały rok obchodów jubileuszu 760-lecia naszego miasta. Czas pełen niesamowitych wydarzeń. Pracowite kilkanaście miesięcy wypełnione ciekawymi pomysłami, inicjatywami oraz spotkaniami integrującymi różne grupy społeczne i różne pokolenia. Kilkaset dni ważnych przeżyć, pełnych radości, wspólnej zabawy, ale też wielu momentów wzruszeń i dumy.

Dzieje się Wodzisław - zobacz nowy odcinek

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego odcinka Dzieje się Wodzisław. W kolejnym grudniowym wydaniu znalazły się m.in. informacje o wydarzeniach w ramach Wodzisławskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego.

Grudniowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Zapraszamy do lektury nowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W grudniowym numerze przeczytacie m.in. o nowym mieście partnerskim Wodzisławia Śląskiego, rewitalizacji dworca kolejowego i Wodzisławskim Jarmarku Bożonarodzeniowym.

Listopadowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Zapraszamy do lektury nowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W listopadowym numerze przeczytacie m.in. o dużych inwestycjach zaplanowanych do realizacji na 2018 r., dofinansowaniu projektu społeczny zw. z WPWD "Dziupla" czy obchodach Święta Niepodległości w Wodzisławiu Śląskim.

Dzieje się Wodzisław - zobacz nowy odcinek

W najnowszym miejskim programie informacyjnym Dzieje się Wodzisław zapraszamy na coroczne spotkania prezydenta miasta Mieczysława Kiecy z mieszkańcami poszczególnych dzielnic oraz 24-godzinny charytatywny maraton pływacki na Mancie.

Obejrzyj nowy odcinek Dzieje się Wodzisław

W najnowszym odcinku miejskiego programu informacyjnego Dzieje się Wodzisław prezentujemy Wodzisławski Inkubator Przedsiębiorczości oraz relację z 36. Wodzisławskich Spotkań z Folklorem.

Nowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Zapraszamy do lektury nowego wydania Gazety Wodzisławskiej. We wrześniowym numerze przeczytacie m.in. o bardzo dużym dofinansowaniu przyznanemu miastu na rozwój terenów zieleni oraz rozpoczętych przez Straż Miejską kontrolach domowych kotłowni w różnych dzielnicach Wodzisławia Śląskiego.