UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Media

Zobacz nowy odcinek Dzieje się Wodzisław

W tym tygodniu Dzieje się Wodzisław poświęciliśmy Ogólnopolskim Zawodom Street Workout oraz Festiwalowi Organizacji Pozarządowych. W nowym odcinku prezydent miasta Mieczysław Kieca zaprasza także na Rodzinny Piknik z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego, który 27 maja odbędzie się na "Trzech Wzgórzach".

Obejrzyj nowy odcinek Dzieje się Wodzisław

W najnowszym odcinku Dzieje się Wodzisław znalazły się informacje m.in. o 105-leciu OSP Kokoszyce i Miejskim Dniu Strażaka oraz o odbywających się w Wodzisławiu Śląskim wydarzeniach w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek 2017.

Nowy numer Gazety Wodzisławskiej

Zapraszamy do lektury nowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W majowym numerze przeczytacie m.in. o obchodach Święta Konstytucji 3 Maja w Wodzisławiu Śląskim, obchodach 105-lecia OSP Kokoszyce i II Wodzisławskim Festiwalu Kuglarzy.

Dzieje się Wodzisław - nowy odcinek

W kolejnym odcinku Dzieje się Wodzisław zawarliśmy informacje o obchodach Święta Konstytucji 3 Maja, 96. rocznicy wybuchu III powstania śląskiego oraz 7. Pikniku Historyczno-Militarnym w Wodzisławiu Śląskim. W nowym wydaniu znalazła się także relacja z Wodzisławskiego Dnia Godności Osób Niepełnosprawnych.

#DziejeSięWodzisław, czyli filmowe podsumowanie ostatnich dni

W nowym odcinku Dzieje się Wodzisław mówimy m.in. o Gali Tanecznej MIX 2017, która zgromadziła w naszym mieście ok. 1200 tancerzy z całej Polski, kolejnej akcji jubileuszowej, czyli #760drzewNA760lat oraz zorganizowanej z okazji 760-lecia Wodzisławia Śląskiego wystawie prac konkursowych i dyplomowych uczniów Liceum Plastycznego.

Najnowszy odcinek Dzieje się Wodzisław - zobacz

W kolejnej z kwietniowych odsłon Dzieje się Wodzisław mówimy m.in. o właśnie prowadzonym badaniu stopnia satysfakcji klientów Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego i Cross Country MTB Wodzisław Śląski 2017.

Najnowszy odcinek Dzieje się Wodzisław

W kolejnej odsłonie Dzieje się Wodzisław mówimy m.in. o obchodach Świąt Wielkanocnych w naszym mieście, ważnym występie przedszkolaków z PP nr 18 i Targach Ślubnych w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Kwietniowe wydanie Gazety Wodzisławskiej

Zapraszamy do lektury nowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W lutowym numerze przeczytacie m.in. o 48. Dniach Wodzisławia Śląskiego, starcie sezonu w Rodzinnym Parku Rozrywki, repertuarze Wodzisławskiego Centrum Kultury, wyjątkowych mieszkańcach Wodzisławia Śląskiego i obchodach jubileuszu 760-lecia miasta.