UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Media

Majowy numer Gazety Wodzisławskiej

Zachęcamy do lektury nowego, majowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W miesięczniku znajdziecie wiele istotnych informacji związanych z pandemią koronawirusa i tego, jak w tej szczególnej sytuacji żyje się w Wodzisławiu Śląskim.

Nowe wydanie Gazety Wodzisławskiej

Zapraszamy do lektury nowego numeru Gazety Wodzisławskiej. W kwietniowym wydaniu przeczytacie między innymi o tym, jak należy chronić się przed istniejącą obecnie sytuacją związaną z koronawirusem, jakie kroki podjęło Miasto by zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom.

Marcowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Trwa dystrybucja marcowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W miesięczniku przeczytamy m.in. o trwających w mieście inwestycjach, systemie gospodarowania odpadami i pozyskanych przez miasto funduszach zewnętrznych.

Nowy odcinek "Dzieje się Wodzisław"

W najnowszym miejskim programie informacyjnym "Dzieje się Wodzisław" usłyszycie relację z "VII MTB Boxing Day - Veni, vidi, vici", ze spotkania z Pawłem Pieczką, które odbyło się w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wodzisławiu Śląskim oraz o inicjatywie Służb Komunalnych Miasta w Wodzisławiu Śląskim, które chętnie pomogą w przygotowaniu regałów na używane znicze.

Nowy odcinek "Dzieje się Wodzisław"

W najnowszym miejskim programie informacyjnym "Dzieje się Wodzisław" usłyszycie o objęciu stanowiska II zastępcy prezydenta miasta przez Wojciecha Krzyżka, przenosinach wodzisławskich łabędzi do parafii pw. Św. Warzyńca oraz zaproszenie do udziału w Wodzisławskim Jarmarku Bożonarodzeniowym.

Grudniowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Trwa dystrybucja grudniowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W miesięczniku przeczytamy m.in. o historii starań o remont ulicy Jastrzębskiej, budżecie miasta na 2020 rok oraz udziale wodzisławianina w finale programu "Mam talent".