Media

Obserwuj miasto w mediach społecznościowych

Wodzisław Śląski posiada stronę internetową oraz kanały w mediach społecznościowych tj. Facebook, Instagram, YouTube, Twitter, Tik Tok, Spotify oraz Pinterest. To właśnie na tych platformach znajdziesz najświeższe informacje o mieście oraz jego mieszkańcach. Poznaj nas lepiej, odwiedzając nasze profile.

Dołącz do miejskiego newslettera

Chcesz wiedzieć, jakie wydarzenia odbędą się w przyszłych dniach w naszym mieście? Nie zwlekaj. Dołącz do newslettera i od teraz bądź na bieżąco.

Porozmawiajmy o mieście: Dyskusje w przestrzeni publicznej

W przestrzeni publicznej nieustannie toczą się różne dyskusje, zarówno te skomplikowane i kontrowersyjne, jak i te merytoryczne i swobodne. O czym mówi się aktualnie w Wodzisławiu Śląskim? Jakie tematy wzbudzają zainteresowanie mieszkańców? Zachęcamy do wysłuchania najnowszego - dwudziestego drugiego odcinka podcastu pn. „Porozmawiamy mieście”.

Jesteśmy czwarci w województwie śląskim

Profil miasta Wodzisławia Śląskiego cieszy się coraz większą popularnością wśród użytkowników portalu Facebook. Świadczy o tym m.in. comiesięczny ranking, przeprowadzany przez Samorządowy Kongres Internetu i Mediów Społecznościowych „Local-SoMe". Miejski fanpage zajął 4. miejsce w rankingu najbardziej angażujących miast województwa śląskiego za październik 2023.

Porozmawiajmy o mieście: Za nami intensywny sezon imprez

Intensywny sezon imprez plenerowych - to jemu poświęcamy kolejny odcinek podcastu „Porozmawiajmy o mieście”. Co za nami? Jak prezydent Mieczysław Kieca ocenia kilka ostatnich letnich miesięcy i jakie wydarzenia znalazły się w jego TOP 3? Czy w tym roku czekają nas jeszcze jakieś kulturalne niespodzianki? Tego dowiecie się, słuchając dwudziestego pierwszego odcinka podcastu.

O Wodzisławskich Skrzatach w Dialogu Edukacyjnym

Pojawił się nowy numer kwartalnika pedagogiczno-społecznego "Dialog edukacyjny", wydawany przez Regionalny Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli i Informacji Pedagogicznej "WOM" w Rybniku. W drugim tegorocznym numerze znajdziecie artykuł na temat niepowtarzalnych i unikatowych na skalę europejską arcydzieł sztuki ulicznej w wersji mikro, którymi może pochwalić się jedynie nasze miasto - Wodzisławskich Skrzatów.

Obserwuj miasto na TikToku i Pintereście

Idziemy z duchem czasu. Miasto Wodzisław Śląski dołączyło do platform TikTok i Pinterest. Będziemy bawić, edukować, pokazywać, co ciekawego warto zobaczyć w naszym mieście i jakie wydarzenia się w nim odbędą. Zachęcamy do obserwowania.

Dołącz do miejskiego newstellera

Chcesz wiedzieć, jakie wydarzenia odbędą się w przyszłych dniach w naszym mieście? Nie zwlekaj. Dołącz do newslettera i od teraz bądź na bieżąco.