Media

Dzieje się Wodzisław - zobacz nowy odcinek

W kolejnym wrześniowym wydaniu programu informacyjnego Dzieje się Wodzisław znalazły się m.in. relacje z IV Wodzisławskiej Nocy Teatrów oraz skrót wizyty polskiej gwiazdy footballu - Jerzego Dudka - w jednej z wodzisławskich szkół.

Zobacz nowy odcinek Dzieje się Wodzisław

W nowej odsłonie Dzieje się Wodzisław znalazły się informacje m.in. o kolejnym projekcie dedykowanym seniorom oraz osobom chorym, uruchomieniu w Wodzisławiu Śląskim inkubatora przedsiębiorczości oraz rozpoczęciu roku szkolnego.

Nowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Zapraszamy do lektury nowego wydania Gazety Wodzisławskiej. We wrześniowym numerze przeczytacie m.in. o rozpoczęciu nowego roku szkolnego w wodzisławskich szkołach oraz dużym dofinansowaniu, które ma zostać przyznane Wodzisławiowi Śląskiemu na realizację nowego projektu edukacyjnego.

Najnowszy odcinek Dzieje się Wodzisław

Zapraszamy do obejrzenia ostatniego sierpniowego odcinka Dzieje się Wodzisław w tym roku. W wydaniu m.in. o IV Wodzisławskiej Nocy Teatrów, która odbędzie się już 9 września, a także o prowadzonej przez strażników miejskich akcji "Posprzątaj po swoim psie".

Najnowszy odcinek Dzieje się Wodzisław - zobacz

Relacja z wernisażu ciekawej muzealnej wystawy oraz zapowiedzi dwóch wydarzeń: Extreme Bike Tour Wodzisław Śląski 2017 oraz Plenerowego Kina Letniego w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" - zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka Dzieje się Wodzisław.

Dzieje się Wodzisław - zobacz nowy odcinek

Polsko-Czeski Puchar BMX Racing na "Trzech Wzgórzach", jubileuszowy numizmat i zaproszenie na 14. edycję Najcieplejsze Miejsce na Ziemi - Reggae Festiwal... Zapraszamy do obejrzenia nowego odcinka Dzieje się Wodzisław.