Media

Listopadowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Zapraszamy do lektury nowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W listopadowym numerze przeczytacie m.in. o dużych inwestycjach zaplanowanych do realizacji na 2018 r., dofinansowaniu projektu społeczny zw. z WPWD "Dziupla" czy obchodach Święta Niepodległości w Wodzisławiu Śląskim.

Dzieje się Wodzisław - zobacz nowy odcinek

W najnowszym miejskim programie informacyjnym Dzieje się Wodzisław zapraszamy na coroczne spotkania prezydenta miasta Mieczysława Kiecy z mieszkańcami poszczególnych dzielnic oraz 24-godzinny charytatywny maraton pływacki na Mancie.

Obejrzyj nowy odcinek Dzieje się Wodzisław

W najnowszym odcinku miejskiego programu informacyjnego Dzieje się Wodzisław prezentujemy Wodzisławski Inkubator Przedsiębiorczości oraz relację z 36. Wodzisławskich Spotkań z Folklorem.

Nowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Zapraszamy do lektury nowego wydania Gazety Wodzisławskiej. We wrześniowym numerze przeczytacie m.in. o bardzo dużym dofinansowaniu przyznanemu miastu na rozwój terenów zieleni oraz rozpoczętych przez Straż Miejską kontrolach domowych kotłowni w różnych dzielnicach Wodzisławia Śląskiego.

Dzieje się Wodzisław - zobacz nowy odcinek

Najnowszy odcinek #DziejeSięWodzisław na sportowo! W wydaniu znajdziecie informacje m.in. o XXV Biegu Gazety Wodzisławskiej - Memoriale im. Leszka Kowalczyka i wystawie "100 maratonów na 60. urodziny - przerwane marzenia", poświęconej śp. Zbigniewowi Marszałkowskiemu, założycielowi Klubu Sportowego Forma Wodzisław Śląski.

Dzieje się Wodzisław - zobacz nowy odcinek

W kolejnym wrześniowym wydaniu programu informacyjnego Dzieje się Wodzisław znalazły się m.in. relacje z IV Wodzisławskiej Nocy Teatrów oraz skrót wizyty polskiej gwiazdy footballu - Jerzego Dudka - w jednej z wodzisławskich szkół.

Zobacz nowy odcinek Dzieje się Wodzisław

W nowej odsłonie Dzieje się Wodzisław znalazły się informacje m.in. o kolejnym projekcie dedykowanym seniorom oraz osobom chorym, uruchomieniu w Wodzisławiu Śląskim inkubatora przedsiębiorczości oraz rozpoczęciu roku szkolnego.