Media

Akredytacje dla mediów na 50. Dni Wodzisławia Śląskiego

Trwa proces akredytacyjny dla mediów na 50. Dni Wodzisławia Śląskiego. Trzydniowe święto miasta odbędzie się w dniach 7-9 czerwca na Stadionie Miejskim, Rynku, Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza" i w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Kwietniowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Trwa dystrybucja kwietniowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W miesięczniku przeczytamy m.in. o pozyskanym dofinansowaniu na rewitalizację Baszty, postępach na placu budowy Centrum Usług Społecznych i miejskim programie ograniczenia niskiej emisji.

Marcowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Trwa dystrybucja marcowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W miesięczniku przeczytamy m.in. o zmianach w Komunikacji Miejskiej, rekrutacji do przedszkoli, wodzisławskim biathlonie, cyfryzacji Kina Pegaz oraz zbliżających się odbiorach miejskich inwestycji.

Lutowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Trwa dystrybucja lutowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W miesięczniku przeczytamy m.in. o uchwaleniu budżetu miasta, postępach na placu budowy dworca kolejowego, nowej Komunikacji Miejskiej i obchodach 74. rocznicy Marszu Śmierci.

Styczniowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Trwa dystrybucja styczniowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W miesięczniku przeczytamy m.in. o minionym finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w Wodzisławiu Śląskim, Komunikacji Miejskiej w nowej odsłonie, miejskich obchodach 74. rocznicy Marszu Śmierci oraz nowym zakładzie produkcyjnym w mieście.

Listopadowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Trwa dystrybucja listopadowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W miesięczniku przeczytamy m.in. o zwycięstwie prezydenta Mieczysława Kiecy w pierwszej turze wyborów samorządowych czy o ogromie wzruszeń podczas tegorocznej edycji Przeglądu Teatrów Osób Niepełnosprawnych "Para buch, teatr w ruch".

Październikowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Trwa dystrybucja październikowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W miesięczniku przeczytamy m.in. o remoncie Pałacu Dietrichsteinów, o inauguracji i ofercie edukacyjnej Wodzisławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, o trwających inwestycjach oraz szmaragdowych i diamentowych godach w USC.