UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Media

Nowy numer Gazety Wodzisławskiej

Ukazał się kolejny numer Gazety Wodzisławskiej. W miesięczniku przeczytamy m.in. o remoncie ulicy Radlińskiej, projektach zgłoszonych do Rządowego Funduszu Polski Ład. W Gazecie znajdziecie również wywiad z Marianem Dornią, właścicielem galerii "Nostalgia".

Bądźcie na bieżąco, obserwujcie nas w social mediach

Bądźcie na bieżąco i śledźcie miasto Wodzisław Śląski w social mediach. Zapraszamy do odwiedzania oraz polubienia miejskich profili w portalu Instagram, Twitter, Facebook oraz Youtube. Znajdziecie tam wszelkie informacje na temat bieżących wydarzeń w mieście.

Lipcowy numer Gazety Wodzisławskiej

Ukazał się lipcowy numer Gazety Wodzisławskiej. W miesięczniku przeczytamy m.in. o projekcie "Przedszkola bez granic - zwierzęta w mieście", nadchodzącym remoncie ulic Leszka i Mieszka, wydarzeniach kulturalno-sportowych. W Gazecie znajdziecie również wywiad z Rafałem Karwotem - liderem zespołu TABU.

Czerwcowy numer Gazety Wodzisławskiej

Ukazał się czerwcowy numer Gazety Wodzisławskiej. W miesięczniku przeczytamy m.in. o remoncie basenu w SP nr 3, modernizacji ulicy Sasankowej i Magnoliowej, otwarciu Baszty Rycerskiej po remoncie. W Gazecie znajdziecie również wywiad z Haliną Sochą - wodzisławianką, inicjatorką wielu spotkań motywacyjnych dla kobiet, autorką książek.