Media

Nowy odcinek "Dzieje się Wodzisław"

W najnowszym miejskim programie informacyjnym "Dzieje się Wodzisław" usłyszycie relację z "VII MTB Boxing Day - Veni, vidi, vici", ze spotkania z Pawłem Pieczką, które odbyło się w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wodzisławiu Śląskim oraz o inicjatywie Służb Komunalnych Miasta w Wodzisławiu Śląskim, które chętnie pomogą w przygotowaniu regałów na używane znicze.

Nowy odcinek "Dzieje się Wodzisław"

W najnowszym miejskim programie informacyjnym "Dzieje się Wodzisław" usłyszycie o objęciu stanowiska II zastępcy prezydenta miasta przez Wojciecha Krzyżka, przenosinach wodzisławskich łabędzi do parafii pw. Św. Warzyńca oraz zaproszenie do udziału w Wodzisławskim Jarmarku Bożonarodzeniowym.

Grudniowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Trwa dystrybucja grudniowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W miesięczniku przeczytamy m.in. o historii starań o remont ulicy Jastrzębskiej, budżecie miasta na 2020 rok oraz udziale wodzisławianina w finale programu "Mam talent".

Nowy odcinek "Dzieje się Wodzisław"

W najnowszym miejskim programie informacyjnym "Dzieje się Wodzisław" usłyszycie o planach budżetowych na 2020 rok, nowym dyrektorze Służb Komunalnych Miasta w Wodzisławiu Śląskim, choince i świątecznym przystrojeniu Rynku.

Nowa zakładka na stronie: Social Media

Na naszej stronie uruchomiona została nowa zakładka, Social Media, w której umieściliśmy wszystkie profile wodzisławskiego magistratu, prezydenta miasta, miejskich jednostek i placówek oświatowych, prowadzone m.in. w portalu Facebook, Youtube, Instagram, Twitter.

Listopadowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Trwa dystrybucja listopadowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W miesięczniku przeczytamy m.in. o pozyskanych przez Wodzisław Śląski milionach na remonty dróg, 60-leciu Koła Gospodyń Wiejskich z Radlina II i wyborach parlamentarnych.

Nowy odcinek "Dzieje się Wodzisław"

W najnowszym miejskim programie informacyjnym "Dzieje się Wodzisław" usłyszycie m.in. relacje z wydarzenia "Biathlon dla każdego", zaproszenie do udziału w "Muzykonie", o programie „Czyste powietrze dla miasta Wodzisławia Śląskiego na lata 2019-2022".