UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Media

Gazeta Wodzisławska poszukuje dziennikarza

Redakcja Gazety Wodzisławskiej poszukuje osoby na stanowisko dziennikarza. Jeśli tworzysz teksty, znasz miasto Wodzisław Śląski i jesteś zainteresowany sprawami ludzi oraz kulturą weź udział w naborze.

Grudniowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Trwa dystrybucja grudniowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W miesięczniku przeczytamy m.in. o ekologicznej kampanii miasta „O dwóch takich, co segregowali”, remoncie Pałacu Dietrichsteinów, staraniach o realizację w formule partnerstwa publiczno-prywatnego trzech dużych projektów.

Listopadowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Trwa dystrybucja listopadowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W miesięczniku przeczytamy m.in. o wyróżnieniach "Marka - Śląskie" przyznanych miastu, ulgach dla przedsiębiorców, kompleksowej przebudowie ul. Jastrzębskiej, remoncie Pałacu Dietrichsteinów, budowie dróg na terenach po KWK 1 Maja czy o sprawie dzików w Wodzisławiu Śląskim.

Wrześniowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Trwa dystrybucja wrześniowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W miesięczniku przeczytamy m.in. o Radzie Gospodarczej, która rozpoczęła swoją działalność, o otwarciu Centrum Aktywności Społecznej, rozwoju wodzisławskiego sportu na nowych zasadach.

Sierpniowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Trwa dystrybucja sierpniowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W miesięczniku przeczytamy m.in. o modernizacji budynku OSP Radlin II, akcji "I cztery łapy tworzą Wodzisław" oraz szerokiej ofercie Wodzisławskiej Placówki Wsparcia Dziennego "Dziupla".

Bądźcie na bieżąco, śledźcie nas w social mediach

Bądźcie na bieżąco i śledźcie miasto Wodzisław Śląski w social mediach. Zapraszamy do odwiedzania oraz polubienia miejskich profili w portalu Instagram, Twitter, Facebook oraz Youtube. Znajdziecie tam wszelkie informacje na temat bieżących wydarzeń w mieście.