Media

Człowiek Roku tuWodzisław.pl: znamy zwycięzców

Wszystko już jasne, laureatami konkursu Człowiek Roku tuWodzisław.pl 2017 zostali: Marek Capek, Dominika Brzoza-Piprek oraz Sandra Pniak. Z kolei Nagroda Internautów powędrowała do rąk Żanety Radeckiej. Wczoraj laureaci odebrali statuetki. To już szósta edycja konkursu, który patronatem honorowym objął prezydent miasta Mieczysław Kieca.

Nowy odcinek Dzieje się Wodzisław

Zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka wodzisławskiego programu informacyjnego #DziejeSięWodzisław. W wydaniu m.in. o tym, co miejskie jednostki przygotowały z myślą o najmłodszych na ferie.

Dzieje się Wodzisław - zobacz nowy odcinek

W najnowszym odcinku #DziejeSięWodzisław mówimy o obchodach 73. rocznicy Marszu Śmierci, rozwoju biathlonu w naszym mieście i atrakcjach zaplanowanych przez miejskie jednostki na ferie zimowe.

Nowy odcinek Dzieje się Wodzisław

W nowym odcinku Dzieje się Wodzisław zapraszamy do odwiedzenia chaty solnej w Rodzinnym Parku Rozrywki, podsumowujemy jubileuszowy, XX Miejski Festiwal Widowisk Jasełkowych i zakończoną sukcesem akcję "760 spełnionych marzeń na #760lat Wodzisławia Śląskiego".

Dzieje się Wodzisław: podsumowujemy jubileusz

W najnowszym wydaniu Dzieje się Wodzisław podsumowaliśmy cały rok obchodów jubileuszu 760-lecia naszego miasta. Czas pełen niesamowitych wydarzeń. Pracowite kilkanaście miesięcy wypełnione ciekawymi pomysłami, inicjatywami oraz spotkaniami integrującymi różne grupy społeczne i różne pokolenia. Kilkaset dni ważnych przeżyć, pełnych radości, wspólnej zabawy, ale też wielu momentów wzruszeń i dumy.

Dzieje się Wodzisław - zobacz nowy odcinek

Zapraszamy do obejrzenia najnowszego odcinka Dzieje się Wodzisław. W kolejnym grudniowym wydaniu znalazły się m.in. informacje o wydarzeniach w ramach Wodzisławskiego Jarmarku Bożonarodzeniowego.