UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Media

Bądźcie na bieżąco, śledźcie nas w social mediach

Bądźcie na bieżąco i śledźcie miasto Wodzisław Śląski w social mediach. Zapraszamy do odwiedzania oraz polubienia miejskich profili w portalu Instagram, Twitter, Facebook oraz Youtube. Znajdziecie tam wszelkie informacje na temat bieżących wydarzeń w mieście.

Lipcowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Trwa dystrybucja lipcowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W miesięczniku przeczytamy m.in. o rewitalizacji Baszty, wznowionym remoncie Pałacu Dietrichsteinów, Centrum Aktywności Społecznej, czerwcowej sesji Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego.

Czerwcowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Trwa dystrybucja najnowszego wydania Gazety Wodzisławskiej. Czerwcowy numer został poświęcony w dużej mierze wodzisławskim rodzicom. Z okazji niedawnego Dnia Matki, Dnia Dziecka oraz nadchodzącego Dnia Ojca wiele artykułów zostało zainspirowanych pełnieniem tych ważnych ról.

Majowy numer Gazety Wodzisławskiej

Zachęcamy do lektury nowego, majowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W miesięczniku znajdziecie wiele istotnych informacji związanych z pandemią koronawirusa i tego, jak w tej szczególnej sytuacji żyje się w Wodzisławiu Śląskim.

Nowe wydanie Gazety Wodzisławskiej

Zapraszamy do lektury nowego numeru Gazety Wodzisławskiej. W kwietniowym wydaniu przeczytacie między innymi o tym, jak należy chronić się przed istniejącą obecnie sytuacją związaną z koronawirusem, jakie kroki podjęło Miasto by zapewnić bezpieczeństwo mieszkańcom.

Marcowy numer Gazety Wodzisławskiej w dystrybucji

Trwa dystrybucja marcowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W miesięczniku przeczytamy m.in. o trwających w mieście inwestycjach, systemie gospodarowania odpadami i pozyskanych przez miasto funduszach zewnętrznych.