UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Kultura

Niecodzienny happening z udziałem dzieci

Wodzisławska Placówka Wsparcia Dziennego „Dziupla” w tym roku świętuje 20 lat swojej działalności. Z okazji jubileuszu w mieście zaplanowano szereg wydarzeń kulturalnych. Przykład? Wczorajszy niecodzienny happening z udziałem dzieci.

Młodzi wodzisławianie w podróży dookoła świata

Dokładnie wczoraj 50-osobowa grupa młodych mieszkańców naszego miasta zwiedziła najpiękniejsze zabytki i zakątki świata... w miniaturowej postaci! Wycieczka do Parku Miniatur została zorganizowana przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Centrum” w ramach tegorocznej AKCJI „LATO”.

Podopieczni Biblioteki na afrykańskiej sawannie

W tym roku AKCJA "LATO" w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej realizowana jest nie tylko w siedzibie głównej placówki, ale również w jej kilku filiach. Przykład? Ostatnio, w Filii nr 13 na osiedlu XXX-lecia PRL zorganizowano zajęcia "Podróże ze Stasiem i Nel".

Roots Rockets zagra na wodzisławskim festiwalu reggae

Mówią, że ich największą siłą jest pozytywna energia, ogień na scenie, dobre brzmienie gitarowe oraz charyzmatyczny i elektryzujący frontman. Kto taki? Zespół Roots Rockets, który usłyszymy w sobotę 30 lipca na Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi - Reggae Festiwal.

Miejsce pod namioty na NMNZ 2016

Co roku, na potrzeby uczestników Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi - Reggae Festiwal organizowane jest miejsce pod namioty. Podczas 13 edycji nie będzie inaczej! Więcej informacji poniżej.