UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Kultura

W lipcu Reggae Festiwal „Najcieplejsze Miejsce Na Ziemi"

Niezmiennie od lat to wydarzenie napędza nas na więcej. Świetne koncerty muzyczne, niespotykana atmosfera i dobra energia, która zostaje z nami jeszcze na długo. Już po raz 19. bawić się będziemy na „Najcieplejszym Miejscu Na Ziemi - Reggae Festiwalu". Widzimy się 22-23 lipca na stadionie miejskim przy ul. Bogumińskiej. O gorącą atmosferę zadbają wyjątkowi artyści z reggae sceny i... nie tylko! Całość poprowadzi Cheeba, DrLove oraz Slaveah.

Za nami Festiwal Górnej Odry

W pierwszy wakacyjny weekend czerwca bawiliśmy się podczas kolejnej edycji „Festiwalu Górnej Odry”. Tym razem podczas tej wyjątkowej imprezy zaprosiliśmy wodzisławian do Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza” do wspólnej zabawy w aktywny sposób.

Biblioteka podczas Powiatowego Festiwalu Kultury

Wczoraj, tj. 26 czerwca na wodzisławskim Rynku odbył się Festiwal Kultury Powiatu Wodzisławskiego realizowany przez Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim wspólnie z ośrodkami kultury z terenu całego powiatu wodzisławskiego.

Już jutro V Wodzisławskia Noc Świętojańska

Będzie to piąta edycja tej sztandarowej imprezy Wodzisławia Śląskiego. Mowa o Wodzisławskiej Nocy Świętojańskiej, która odbędzie się już jutro, tj. 24 czerwca br. w nowej lokalizacji w godzinach od 17:00 do 22:00. Tym razem spotkamy się w niezwykle klimatycznym miejscu - na terenie Parku Miejskiego. Poznaj szczegółowy program wydarzenia i spędź z nami ten wyjątkowy wieczór.

Weekendowe kalendarium wydarzeń w mieście

Przed weekendowym wypoczynkiem w naszym mieście warto zapoznać się z aktualną ofertą kulturalną. Dla wszystkich, którzy nie mają jeszcze sprecyzowanych planów na najbliższe dni przygotowaliśmy zestawienie imprez i wydarzeń organizowanych w Wodzisławiu Śląskim.

Poznaj program V Wodzisławskiej Nocy Świętojańskiej

Będzie to piąta edycja tej sztandarowej imprezy Wodzisławia Śląskiego. Mowa o Wodzisławskiej Nocy Świętojańskiej, która odbędzie się w piątek, 24 czerwca br. w nowej lokalizacji w godzinach od 17:00 do 22:00. Tym razem spotkamy się w niezwykle klimatycznym miejscu - na terenie Parku Miejskiego. Poznaj szczegółowy program wydarzenia i spędź z nami ten wyjątkowy wieczór.