Koronawirus - Dla mieszkańca

Wodzisławskie placówki zawieszone

Zgodnie z ustaleniami z posiedzenia rządowego zespołu zarządzania kryzysowego w związku z rozpowszechnianiem się koronawirusa w Polsce, informujemy że od jutra, tj. 12 marca zamknięte będą następujące placówki w Wodzisławiu Śląskim:

Odwołane zajęcia w Dziupli

Dyrektor Wodzisławskiej Placówki Wsparcia Dziennego "Dziupla" odwołuje od czwartku, tj. 12 marca do soboty 28 marca zajęcia z dziećmi we wszystkich świetlicach. Odwołane zostają również zajęcia z projektu unijnego i Szkoły dla Rodziców.

Warsztaty PO PŻ - odwołane

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim informuje, że w związku z rozprzestrzenianiem się w Polsce koronawirusa (wirusa Covid-19), warsztaty dla osób korzystających z produktów żywnościowych w ramach realizowanego przez tutejszy Ośrodek Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 (PO PŻ) w dniu 12 marca br. zostają odwołane.

Wodzisławskie Centrum Kultury zawiesza działalność

Wodzisławskie Centrum Kultury od jutra, tj. od 12 marca zawiesza bieżącą działalność w zakresie zajęć Amatorskiego Ruchu Artystycznego i organizacji wydarzeń kulturalnych (koncerty, spektakle, projekcje kinowe). Decyzja jest wynikiem ustaleń z posiedzenia rządowego zespołu zarządzania kryzysowego w związku z rozpowszechnianiem się koronawirusa w Polsce i obowiązuje do 25 marca br.