FIS

10. odsłona "Ja i Maraton"

Dzięki środkom z Funduszu Inicjatyw Społecznych Klub Sportowy „Forma” przygotuje jubileuszową, 10. odsłonę "Ja i Maraton" im. Zbigniewa Marszałkowskiego. Impreza odbędzie się 21 października, w godzinach 10:00-15:00.

W poszukiwaniu pisarskich inspiracji

Dwóch pisarzy, wiele interesujących wątków i wspólna pasja tworzenia – tak pokrótce opisać można popołudniowe spotkanie, jakie miało miejsce 25 września w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Wodzisławiu Śląskim.

Spotkanie z Thomasem Arnoldem

Razem z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Wodzisławiu Śląskim zapraszamy na spotkanie z Thomasem Arnoldem, twórcą poczytnych thrillerów.

Zapraszamy na festyn szkolno-parafialny przy Radlińskiej

Parafia św. Herberta i Zespół Szkół Stowarzyszenia Rodzin Katolickich zapraszają na festyn szkolno-parafialny, który w sobotę, 15 września odbędzie się na placu przy kościele pw. św. Herberta. W programie znalazły się atrakcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych.

Przed nami interesujące wydarzenia w ramach FIS

W tym roku w Wodzisławiu Śląskim powstał Fundusz Inicjatyw Społecznych. Dzięki temu od 19 marca mieszkańcy, nieformalne grupy mieszkańców, kluby czy fundacje mogą zgłaszać się do miasta po wsparcie realizacji swoich pomysłów.

Udowodnią, że „Kobiety mają Moc”

Zrobienie czegoś dla siebie, odrobina zdrowego egoizmu summa summarum może wyjść na dobre. O tym przekonają się uczestniczki projektu, realizowanego w ramach dofinansowania z Funduszu Inicjatyw Społecznych.

FIS – inicjatywy mieszkańców

W tym roku w Wodzisławiu Śląskim powstał Fundusz Inicjatyw Społecznych. Dzięki temu od 19 marca mieszkańcy, nieformalne grupy mieszkańców, kluby czy fundacje mogą zgłaszać się do miasta po wsparcie realizacji swoich pomysłów. Środki z puli 100 tys. zł. zostały przyznane już m.in. na organizację festynu rodzinnego, wydarzeń kulturalnych czy międzynarodowego meczu bokserskiego.