FIS

100 paczek z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości

Dzięki środkom z Funduszu Inicjatyw Społecznych fundacja Fenix - „Powstań do Życia” wraz ze Szkołą Podstawową nr 3 im. Jana Pawła II w Wodzisławiu Śląskim i Państwową Szkołą Muzyczną I st. im. Wojciecha Kilara w Wodzisławiu Śląskim zrealizują projekt pt. "100 paczek z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości".

Piknik sportowy w 100. rocznicę odzyskania niepodległości

Grupa wodzisławskich fanów biegania na czele z Ireneuszem Stachowiakiem i Henrykiem Szkatułą, z ramienia miasta Wodzisławia Śląskiego i dzięki dofinansowaniu w ramach programu FIS, zaprasza do wzięcia udziału w festiwalu sportowym upamiętniającym 100. rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę.

10. Jubileuszowy "Ja i Maraton"

Dzięki środkom z Funduszu Inicjatyw Społecznych Klub Sportowy „Forma” przygotował jubileuszową, 10. odsłonę "Ja i Maraton" im. Zbigniewa Marszałkowskiego. Impreza odbyła się w sobotę, 21 października.

Artystycznie i patriotycznie było w Kokoszycach

To była iście patriotyczna, piąta edycja Kokoszyckiej Jesieni Artystycznej. Publiczności zafundowano wzruszające występy i ciekawe wystawy. W Szkole Podstawowej nr 15 w Wodzisławiu Śląskim 19 października dla licznie zgromadzonej publiczności wystąpili: Zawadzianki, Towarzystwo Miłośników Rydułtów, Trzy Piąte, Kokoszyczanki, a także dzieci, młodzież i absolwenci SP nr 5.

V Jubileuszowa Kokoszycka Jesień Artystyczna

19 października br. o godz. 16:00 na terenie Szkoły Podstawowej nr 15 w Wodzisławiu Śląskim, w dzielnicy Kokoszyce odbędzie się piąta, jubileuszowa Kokoszycka Jesień Artystyczna.

Spotkanie autorskie z Agatą Kołakowską

Razem z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną w Wodzisławiu Śląskim zapraszamy na spotkanie z Agatą Kołakowską, autorką licznych powieści dla kobiet.