Ekologia

Eko zakupy? Tylko na Wodzisławskim Ekobazarze!

W sobotę, 2 września od godz. 9:00 będzie można nabyć ekologiczne produkty od lokalnych wystawców na Wodzisławskim Ekobazarze. Pieczywo, kiszonki, wędliny, sery, pasty, miód to tylko niektóre z nich.

Eko zakupy? Zapraszamy na Ekobazar

W sobotę, 26 sierpnia od godz. 9:00 będzie można nabyć ekologiczne produkty od lokalnych wystawców na Wodzisławskim Ekobazarze. Pieczywo, kiszonki, wędliny, sery, pasty, miód to tylko niektóre z nich.

Jak sobota, to tylko Wodzisławski Ekobazar

W sobotę, 19 sierpnia od godz. 9:00 będzie można nabyć ekologiczne produkty od lokalnych wystawców na Wodzisławskim Ekobazarze. Pieczywo, kiszonki, wędliny, sery, pasty, miód to tylko niektóre z nich.

Kolejne badania próbek wody - sprawdź, co pijesz

Woda, którą wodzisławianie piją i używają do codziennych celów, regularnie poddawana jest badaniom, aby ustalić, czy jej jakość jest odpowiednia do spożycia. Sprawdźcie, z których punktów ostatnio zostały pobrane próbki.

Kalendarz polowań zbiorowych 2023/2024

Prezydent miasta Wodzisławia Śląskiego podaje do publicznej wiadomości kalendarz polowań zbiorowych Koła Łowieckiego „Pod Klonem”, w sezonie łowieckim 2023/2024.

Sprawdź ofertę na nowe źródło ciepła

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej przestrzega przed nieuczciwymi praktykami na rynku pomp ciepła. Prosi o rozwagę w wyborze dostawcy i firmy instalacyjnej do wykonania wymiany źródła ciepła z dofinansowaniem programu „Czyste Powietrze”.

Eko zakupy? Tylko na Wodzisławskim Ekobazarze!

W sobotę, 12 sierpnia od godz. 9:00 będzie można nabyć ekologiczne produkty od lokalnych wystawców na Wodzisławskim Ekobazarze. Pieczywo, kiszonki, wędliny, sery, pasty, miód to tylko niektóre z nich.