UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Edukacja

Piknik rodzinny

11 września 2016 roku na terenie ośrodka wodnego „Balaton”po raz kolejny odbył się Rodzinny Piknik Rekreacyjno -Sportowy.

Wesołe Podwórka

W czwartek 8 września w ogrodzie przedszkolnym Zespołu Szkól nr 1 w Wodzisławiu Śląskim odbyło się spotkanie w ramach projektu Wesołe Podwórka.

SÓWKI – MALI OGRODNICY

Dzieci z PP nr 19 z grupy Sówek postanowiły zadbać o wygląd przedszkolnego ogrodu. Na początku września zasadziły kilka kwiatów.

Calineczka odwiedziła przedszkole

W dniu 6 września 2016 r. gościliśmy w naszym przedszkolu w Zespole Szkół nr 1 teatrzyk kukiełkowy z przedstawieniem pt. „Calineczka”. Kukiełki przeniosły dzieci w świat małej dziewczynki imieniem Calineczka, którą spotykały różne przygody.

Biathlon dla każdego z SP 21

Początek roku szkolnego to kolejne wyzwania dla młodych biathlonistów z Szkoły Podstawowej nr 21 w Wodzisławiu Śląskim. W sobotę 3 września na trasach przygotowanych w Żorach, odbyły się zawody z cyklu „Biathlon dla każdego”. To kolejna wspaniała inicjatywa dla wszystkich miłośników oraz sympatyków biathlonu.

Nasza „srebrna” Zuzanna Pinecka

Uczennica 2 klasy SP10 reprezentująca barwy klubu UKS Strzał Wodzisław wzięła udział w zawodach biathlonowych "Biathlon Dla Każdego", które rozegrały się w Żorach.

Wakacyjne warsztaty w Kwapince

W pierwszym tygodniu wakacji w Kwapince k. Raciechowic uczniowie ZSP nr 4 przebywali na warsztatach dla młodzieży ze spółdzielni uczniowskich. Warsztaty były nagrodą w Konkursie na najlepszy pomysł na kampanię społeczną w społeczności lokalnej.