Edukacja

Spotkanie z behawiorystką i psem w PP18

Dwudziesty siódmy i dwudziesty ósmy listopada zapowiadały się bardzo interesująco w Publicznym Przedszkolu nr 18, ponieważ realizowany był projekt pod hasłem Bliżej Przedszkola „Bliżej pieska”.

Dzień Misia w PP19

26 listopada, z okazji światowego dnia Pluszowego Misia, przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 19 hucznie uczciły urodziny swoich ulubionych Przytulanek. Zorganizowano z tej okazji liczne zabawy dla dzieci. Misiowa impreza została poprowadzona przez nauczycielki, które przebrały się za Kubusia Puchatka oraz Salley`a, bohatera filmu dla dzieci pt. „Potwory i spółka”.

Chcemy być zdrowi - deklaracja PP13

26 listopada 2018 roku w Publicznym Przedszkolu nr 13, w ramach Ogólnopolskiego Programu Edukacyjnego „Śmiało rozmawiamy dla dobra dzieci", odwiedziła Pani Jolanta - pielęgniarka pracująca na Oddziale Dziecięcym w szpitalu w Rydułtowach.

Światowy Dzień Życzliwości w SP 5

21 listopada obchodzony był Światowy Dzień Życzliwości. Uśmiech, miły gest, serdeczność ma niezwykłą moc, bo wytwarza miłą atmosferę sprzyja współpracy i daje wiele radości, a także rozwiązuje konflikty i integruje zespół klasowy.