UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Edukacja

Dzień Życzliwości w PP6

W piątek 28 maja 2021r. przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 6 w Wodzisławiu Śl. obchodziły Dzień Życzliwości. Jest to wspaniała okazja, aby przypomnieć sobie, że życzliwym należy być każdego dnia!

SP1 pomaga Polakom na Ukrainie

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 1 w Wodzisławiu w marcu i kwietniu włączyli się w akcję pomocy naszym rodakom mieszkającym na Ukrainie. Przez dwa tygodnie zbierali w szkole trwałą żywność, słodycze, przybory szkolne i higieniczne, które później za pomocą Poczty Polskiej wysłali w paczkach do Gródka Jagiellońskiego, niedaleko Lwowa.

Dzień Dziecka ZSP2

Kolorowo, radośnie, śpiewająco, kreatywnie - tak wyglądały obchody Dnia Dziecka w Publicznym Przedszkolu nr 8 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 w Wodzisławiu Śląskim.

Dzień Mamy w SP28

"Uczyła pierwszych kroków i pierwszych słów. Każdą łzę nam otarła. Mamusia nasza miła." 26 maja obchodzimy Dzień Mamy.

Dzień Dziecka w PP16

Międzynarodowy Dzień Dziecka to jeden z najbardziej wyczekiwanych dni w roku przez dzieci. Głównym jego celem jest propagowanie idei braterstwa i zrozumienia pomiędzy dziećmi całego świata oraz promowanie działań na rzecz ich pomyślnego rozwoju.

Piraci w PP4

"Ahoj, kapitanie!” - takie hasło przyświecało piratom z Publicznego Przedszkola nr 4, w których wcieliły się przedszkolaki, by przeżyć Dzień Dziecka pełen radości, a przede wszystkim niespodzianek.

Dzień Mamy i Taty w PP4

"Kochana Mamo, gdy będę duży to Ci przywiozę małpeczkę z podróży.." tak śpiewała najmłodsza grupa "Biedronek" swoim Mamom z okazji ich święta.

Klocki KORBO w PP16

Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 16 w Wodzisławiu Śląskim rozpoczęły przygodę z konstrukcyjnymi klockami KORBO. Ich innowacyjność opisują słowa „Pomyśl, zbuduj, zakręć”.