Edukacja

Adwokat w PP6

„Zasady prawnicze już nie są dla nas tajemnicze”- pod takim hasłem odbyło się spotkanie dzieci z grupy Rybek i Biedronek z panią prawniczką- mamą Kubusia.

Dzień Sportu w PP16

22 czerwca w Publicznym Przedszkolu nr 16 odbył się „Dzień Sportu”. Inspiracją do zorganizowania tego dnia były trwające Mistrzostwa Świata w piłce nożnej, w których udział bierze także Polska.

Czas pożegnań w "Trójce"

Zakończenia roku wyglądają podobnie we wszystkich szkołach. Ale w "Trójce", w tym roku było wyjątkowe.Zaczęło się tak, jak zwykle od powitania klas trzecich, które po raz ostatni weszły na salę ze swoimi wychowawczyniami.

Wycieczka przedszkolaków PP16 do Rud Raciborskich

20 czerwca starsze grupy przedszkolne – Biedronki oraz Kotki, udały się na wycieczkę do Rud Raciborskich. W tym dniu dzieci zjadły śniadanie ciut wcześniej niż zwykle i w dobrych humorach spakowały plecaki i ruszyły w drogę. W autobusie panowała atmosfera pełna ciekawości, co to będzie.

„Przyjaciele Zippiego” w PP 4

Dnia 19.06. w naszym przedszkolu odbyła się impreza: „Bal koronacyjny”, będąca podsumowaniem ogólnopolskiego programu „Przyjaciele Zippiego”, realizowanego od marca 2018 w grupie Skrzatów i Motylków we współpracy z Urzędem Miasta Wodzisławia Śląskiego.

Gala „Przyjaciel szkoły” w ZSP 7

20 czerwca w Wodzisławskim Centrum Kultury odbyła się uroczystość, której celem było podsumowanie roku szkolnego 2017/2018 w Zespole Szkolno – Przedszkolnym nr 7 oraz nadanie tytułów „Przyjaciela szkoły”.