UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Edukacja

Sprzątanie Świata w Zawadzie

We współpracy z fundacją Nowa Ziemia w Warszawie cała społeczność Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Wodzisławiu Śląskim w trzecim tygodniu września wzięła udział w akcji Sprzątanie Świata pod hasłem „Wszystkie śmieci są NASZE”.

Laboratoria Przyszłości w SP4

Laboratoria Przyszłości to Program skierowany do szkół podstawowych , którego celem jest budowanie kompetencji kreatywnych i technicznych wśród uczniów. W ramach Programu, Szkoła Podstawowa nr 4 otrzymała wsparcie finansowe na zakup niezbędnego wyposażenia do pracowni robótek ręcznych z elementami krawiectwa.

Wielkie świętowanie w PP18

"Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się, od najmłodszego, aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"!

Naukowy Dzień Przedszkolaka w PP1

Tegoroczny „Dzień Przedszkolaka” grupa " Tygrysków" z Publicznego Przedszkola nr 1 obchodziła pod hasłem "Naukowy Dzień Przedszkolaka", W tym dniu dominowały zabawy badawcze oraz eksperymenty naukowe.

Pracownia kulinarna w Jedynce otwarta!

W Szkole Podstawowej nr 1 ruszyła pracownia kulinarna, w której są prowadzone zajęcia z wykorzystaniem sprzętu zakupionego w ramach programu Laboratoria Przyszłości .

Dzień Przedszkolaka w PP19

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka obchodzony jest 20 września. W Publicznym Przedszkolu nr 19 do grona przedszkolaków zostały przyjęte nowe dzieci. W tym dniu jest zawsze dużo fantastycznej zabawy, radości uśmiechu i przyjemności.

Dzień kropki w PP6

15 września przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 6 obchodziły Dot Day, czyli Dzień kropki. Jest to święto kreatywności, wiary we własne możliwości, wytrwałości i czerpania satysfakcji z tego co robimy.