Edukacja

Wakacje w PP 5

„Pomimo wakacji do przedszkola chodzimy, ale się wcale nie nudzimy” – takie oto motto wyznają przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 5.

Gimnazjaliści pod niebem Paryża

Gimnazjaliści z wodzisławskiej Jedynki na podsumowanie swojej trzyletniej nauki języka francuskiego mieli okazję spędzić tydzień w Paryżu, mierząc się z językiem i kulturą francuską.

Uczniowie, pedagodzy i przyjaciele szkół nagrodzeni

Za nami tegoroczna Gala Laureatów - święto najbardziej utalentowanych i odnoszących sukcesy uczniów wodzisławskich szkół. Wydarzenie odbyło się we wtorek, 18 czerwca w sali widowiskowej Wodzisławskiego Centrum Kultury.

PP6 zwiedza nowy dworzec PKP

19.06.2019 grupa "Biedronek" z Publicznego Przedszkola nr 6 wybrała się na wycieczkę, by zwiedzić wodzisławski dworzec PKP po rewitalizacji.

Gala Laureatów w WCK

Za nami święto utalentowanych uczniów, laureatów konkursów, dzieci i młodzieży z sukcesami rozwijających swoje talenty i pasje. Do nich, podczas kolejnej edycji Gali Laureatów, powędrowały wyróżnienia za osiągnięcia naukowe, sportowe i kulturalne.

Ostatni dzwonek i wakacje!

19 czerwca to ostatni dzień roku szkolnego 2018/2019. To dzień, w którym dla niektórych kończy się etap wytężonej pracy.

Pożegnania nadszedł czas...w PP4

Dnia 12.06. w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 4 odbyła się uroczystość „Pożegnania starszaków”. Sala gimnastyczna wypełniła się po brzegi przedszkolakami ze wszystkich grup oraz rodzicami przyszłych uczniów.