UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Edukacja

Wodzisławska eko czwórka

20 września Publiczne Przedszkole nr 4 po raz kolejny wzięło udział w akcji „Sprzątanie świata – Polska”. W myśl tegorocznego hasła akcji „Myślę, więc nie śmiecę”, dzieci zastanawiały się nad tym, co jeszcze, oprócz samego sprzątania można zrobić, aby nasza Ziemia nie stała się jednym, wielkim wysypiskiem śmieci.

Dzień Przedszkolaka w PP15

"Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 września zbliża się, od najmłodszego-aż do starszaka, wszyscy świętują "Dzień Przedszkolaka".

Międzynarodowy Dzień Kropki w SP15

" Od niewielkiej kropki wszystko się zaczyna..." 15 września uczniowie klas I-III Szkoły Podstawowej nr 15 obchodzili Międzynarodowy Dzień Kropki. To święto kreatywności, odwagi i zabawy. Motywem przewodnim była kropka.

Tajemnice przeszłości w ZSP2

W Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 na zajęciach historii uczniowie klasy IV a udowodnili, że historia jest wokół nas i odkryli tajemnice przeszłości.

Międzynarodowy Dzień Kropki w ZSP3

15- go września uczniowie Szkoły Podstawowej nr 17 odchodzili International Dot Day, czyli Międzynarodowy Dzień Kropki. Dzień Kropki to święto kreatywności, odwagi i dobrej zabawy.

Narodowy Dzień Sportu w PP6

Narodowy Dzień Sportu to wyjątkowy dzień w roku, kiedy zwracamy uwagę na wszystkich, którzy kochają sport. Publiczne Przedszkole nr 6 podjęło się wzięcia udziału w tej akcji.