Dla seniora

Warsztaty kulinarne dla seniorów

Seniorze, jesteś smakoszem? Lubisz gotować i piec? Chcesz wspólnie z innymi seniorami przygotować smaczny poczęstunek? Nie masz jeszcze planów na nadchodzący piątek? A chętnie spędziłbyś ten czas w ciekawy sposób? Przyjdź 29 września o godz. 11:00 na wodzisławski dworzec kolejowy (ul. Rybnicka 2A). Wraz z innymi seniorami przygotujesz pyszne, a przede wszystkim zdrowe ciasteczka zbożowe.

Warsztaty zdrowia i urody dla Seniorek

Wodzisławski Klub Seniora zaprasza Seniorki na wyjątkowe warsztaty zdrowia i urody, które odbędą się w ten czwartek, 21 września br. o godz. 10:00. Jeśli chcecie zadbać o dobre samopoczucie, ale nie wiecie jak to koniecznie musicie wziąć udział w zajęciach.

Prowadzisz działalność? Zostań partnerem Karty Seniora

Prowadzisz działalność gospodarczą? Chciałbyś przystąpić do naszego programu i razem z nami wspierać wodzisławskich seniorów? Wodzisławska Karta Seniora to program, który daje osobom po 60. roku życia wiele zniżek, nie tylko na terenie Wodzisławia Śląskiego. Aczkolwiek, skierowany jest on wyłącznie do wodzisławskich seniorów.

Spotkanie w Wodzisławskim Klubie Seniora. Weź udział

Na tę informację powinni zwrócić uwagę wodzisławscy seniorzy. 11 września o godzinie 11:00 po wakacyjnej przerwie powraca Klub Seniora. Spotkanie będzie miało charakter organizacyjny, podczas którego omówione zostaną założenia funkcjonowania Klubu.