Centrum Aktywności Społecznej

Nabór do konkursu „Człowiek wiedzy i doświadczenia”

Do 4 października organizacje pozarządowe, instytucje, osoby prywatne mogą zgłaszać swoich kandydatów - wolontariuszy w 4. edycji Nagrody „Człowiek wiedzy i doświadczenia". Ta honorowa nagroda przyznawana jest wolontariuszom, społecznikom, osobom, które dzielą się swoimi kompetencjami, czasem, wiedzą i doświadczeniem zawodowym, wspierając w ten sposób pracę i projekty organizacji pozarządowych oraz cenne inicjatywy społeczne.

Instagram Stories – rób to dobrze!

Krótkie formy wideo to przyszłość mediów społecznościowych. Lepiej zawczasu się z nimi zaprzyjaźnić! Aby dowiedzieć się, jak to działa i jak może pomóc Twojej organizacji w komunikacji, obejrzyj nagranie z webinarium ngo.pl – "Instagram Stories – rób to dobrze!". Zapraszamy!

Kampanie procentowe. Przygotuj materiały promocyjne zgodnie z prawem

Organizacje pożytku publicznego zbierają środki z jednego procenta, wydają te środki i zabiegają o nie. Niektórzy kampanie promocyjne prowadzą przez niemal cały rok. Jednak większość OPP koncentruje się na sezonie rozliczeniowym – czyli na początku roku. A żeby dobrze się do niego przygotować, trzeba zacząć działać już teraz. Przypominamy więc, jak prowadzić jednoprocentową promocję zgodnie z prawem.