Centrum Aktywności Społecznej

Warsztaty kulinarne dla seniorów

Seniorze, jesteś smakoszem? Lubisz gotować? A może piec? Chcesz wspólnie z innymi seniorami przygotować smaczny poczęstunek? Nie masz jeszcze planów na nadchodzący czwartek, a chętnie spędziłbyś ten czas w ciekawy sposób? Przyjdź dziś tj. 25 czerwca o godz. 11:00 na wodzisławski Dworzec Kolejowy (ul. Rybnicka 2A). Wraz z innymi seniorami przygotujesz chleb oraz zdrowe wiosenne sałatki.

Spędź Dzień Kobiet w Klubie Seniora

Środa, 8 marca bezdyskusyjnie należy do płci pięknej. By uczcić ten ważny dzień Centrum Aktywności Społecznej w Wodzisławiu Śląskim oraz Wodzisławski Klub Seniora zapraszają 8 marca o godz. 12:00 na warsztaty, w trakcie których Panie dowiedzą się od specjalistki z French Clinic, jak wykonać codzienny makijaż.

Zostań wolontariuszem w przytulisku dla zwierząt

Kochasz zwierzęta? Jednocześnie masz chwilę wolnego czasu i lubisz pomagać? Jednym z pomysłów na wypełnienie czasu wolnego może być wolontariat w wodzisławskim przytulisku na Rzecz Zwierząt - „Koty, Psy i My”. Na co dzień kilkanaście osób z wielkim zaangażowaniem wspiera działalność przytuliska m.in. sprzątając, karmiąc, jeżdżąc do weterynarza i wyprowadzają zwierzęta na spacery.