UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Biznes

Prowadzisz działalność? Napiszemy o niej

Jeśli prowadzisz działalność, firmę w Wodzisławiu Śląskim. Jeśli chcesz o niej opowiedzieć lokalnej społeczności, napisz do nas. Czekamy na Twoje zgłoszenie pod adresem e-mailowym: n.panic@wodzislaw-slaski.pl.

DECORDRUK - tekstylia tworzone z pasją

Projektują, drukują, szyją. Są polską, a co więcej wodzisławską firmą. Poznajcie DECORDRUK, przedsiębiorstwo, które zajmuje się produkcją oraz dystrybucją produktów tekstylnych w branży home decor oraz tekstylnych nośników reklamy. Dzięki ich wyrobom wnętrza rozbłyskają nowym blaskiem.

Sięgaj po więcej z AHE

Od blisko dwóch dekad kształcą na terenie naszego miasta w dziedzinach pedagogiki oraz zarządzania, od niedawna także w obszarze pracy socjalnej. Mowa o filii w Wodzisławiu Śląskim Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi, która jest uczelnią solidną i świetnie funkcjonującą na rynku edukacyjnym i gospodarczym. Studia na AHE to gwarancja połączenia wiedzy teoretycznej z praktyką.

Drugi nabór innowacji w Inkubatorze Innowacji Społecznych

Trwa przyjmowanie fiszek na innowacje społeczne w drugiej rundzie projektu „Śląska Przestrzeń Innowacji”. Wnioski można składać wyłącznie elektronicznie do 10 stycznia 2022 roku. - Jeżeli masz odpowiedź na nasze wyzwanie albo pomysł na rozwiązanie innego problemu mieszkańców województwa śląskiego, które nawiązuje do jednego z projektowych obszarów tematycznych, zgłoś się do nas, chętnie udzielimy informacji o konkursie i pomożemy przygotować fiszkę - zachęcają organizatorzy.

Szymon Kaźmierczak - fizjoterapeuta, który postawi na nogi

O tym, jak ważna jest praca fizjoterapeuty przekonujemy się, gdy przychodzi nam mierzyć się z urazem, kontuzją, czy niemożnością uprawiania sportu. To dzięki jego zaleceniom możemy powrócić do wykonywania codziennych czynności. Szymon Kaźmierczak, wodzisławski fizjoterapeuta, w swojej pracy skupia się na kompleksowym leczeniu dolegliwości bólowych w obrębie narządu ruchu. Pragnie zaszczepić u swoich pacjentów chęć podejmowania ruchu i zmiany nawyków.

Sprawdź ofertę lokali do wynajęcia

Masz pomysł na biznes i szukasz lokum dla swojej firmy? Domaro Spółka z o.o. w Wodzisławiu Śląskim zaoferowała do wynajęcia lokale, m.in. przy ulicy Sądowej.

Daria Różańska przedstawiła najlepszy biznesplan

10 listopada w Restauracji Szwajcaria odbył się wielki finał konkursu na najlepszy biznesplan. Podczas wydarzenia finaliści, czyli Daria Róźańska i Mateusz Kojzar, zaprezentowali obiecujące pomysły biznesowe.