UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Biznes

Skorzystaj z "Lokali na start"

Razem z Wodzisławskim Inkubatorem Przedsiębiorczości zapraszamy do skorzystania z "Lokali na start", które są wsparciem np. dla nowo powstałych firm. Lokale użytkowe udostępniane są podmiotom w celu wspierania rozwoju przedsiębiorczości na terenie Wodzisławia Śląskiego, w szczególności wspierania rozwoju mikro- i małych przedsiębiorstw.

Spotkanie dot. ożywienia dzielnicy Stare Miasto

Wodzisławski Inkubator Przedsiębiorczości oraz Izba Gospodarcza Wodzisław Śląski zapraszają przedsiębiorców oraz właścicieli nieruchomości komercyjnych dzielnicy Stare Miasto do udziału w spotkaniu, którego tematem będzie ożywienie tejże dzielnicy oraz wskazanie kierunków rozwoju przedsiębiorczości. Wydarzenie odbędzie się 3 sierpnia o godz. 17:15 w Pilsner Pubie.

Dołącz do cyklu pt. "Poznajcie firmę..."

Jeśli prowadzisz działalność, firmę w Wodzisławiu Śląskim. Jeśli chcesz o niej opowiedzieć lokalnej społeczności, napisz do nas. Czekamy na Twoje zgłoszenie pod adresem e-mailowym: k.sobczak@wodzislaw-slaski.pl i k.powala@wodzislaw-slaski.pl.

Poznajcie firmę IXION

Firma Ixion sp. z o.o. od ponad 20 lat zajmuje się informatyzacją firm głównie branży produkcyjnej ale nie tylko. Od samego początku siedziba mieści się w Wodzisławiu Śląskim, ponieważ oferta skierowana jest przede wszystkim na rynek lokalny.

Poznajcie firmę "FLY JACK"

"Lataj komercyjnie, bezpiecznie i legalnie" to jeden ze sloganów reklamowych firmy FLY JACK, która zajmuje się profesjonalnym szkoleniem operatorów dronów. Jej właścicielem jest Jacek Turek, wodzisławianin, który postanowił połączyć swoją pasję z pracą.

Poznajcie firmę "Okno na Świat"

Z pasji do pracy z najmłodszymi i chęci niesienia pomocy dzieciom i ich rodzicom, w Wodzisławiu Śląskim w 2016 r. powstał Ośrodek Diagnozy, Terapii i Rozwoju "Okno na Świat". Misją placówki jest zapewnienie najmłodszym opieki, wychowania oraz nauki w kameralnym gronie, w atmosferze akceptacji i bezpieczeństwa.

Poznajcie firmę Matech Production

Wodzisławianin, który postanowił podążyć za swoimi marzeniami i stworzyć własną markę Matech Production, zajmującą się tworzeniem filmów w zależności od potrzeb klienta.