UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Biznes

Inkubator zaprasza na kolejne webinarium

Wodzisławski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza na webinarium pn. "Preferencyjne pożyczki dla przedsiębiorców", które odbędzie się 29 października o godzinie 11:00.

Centrum Wsparcia MŚP zaprasza na konsultacje dla biznesu

W ramach współpracy z Urzędem Marszałkowskim Województwa Śląskiego oraz prezydentem miasta Katowice, Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach uruchomiła infolinię w ramach punktu doradztwa kryzysowego, dostępną pod numerem 324 324 224. Infolinia czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Wodzisławska Baza Biznesu - dołącz bezpłatnie

Wszystkie firmy zlokalizowane w Wodzisławiu Śląskim zachęcamy do dołączenia do Wodzisławskiej Bazy Biznesu. - Bezpłatna rejestracja w naszej nowo utworzonej bazie pozwoli przedsiębiorcom na łatwiejsze dotarcie ze swoją ofertą do wodzisławian korzystających z miejskiej strony internetowej www-wodzislaw-slaski.pl. Z kolei mieszkańcy, po opracowaniu i publikacji bazy, szybciej znajdą sklep czy usługę, których będą potrzebować - mówi Dagna Kornafel-Polak, główny specjalista ds. przedsiębiorczości w UM.

Dla startupów, które chcą chronić klimat mają 15 tys. euro

Grant w wysokości 15 tys. euro, wsparcie coachów i ekspertów z zakresu proklimatycznych rozwiązań, biznesu i komercjalizacji. To oferta Climate Accelerator, programu dla startupów, działających na rzecz neutralności klimatycznej, w ramach którego firmy mogą rozwijać swoje innowacje. Rekrutacja do akceleratora trwa tylko do 30 września.

Poznajcie firmę Speak In Color

"Speak In Color" znajduje się na mapie Wodzisławia Śląskiego od siedmiu lat. To bez wątpienia miejsce tworzone z pasją i z zamiłowaniem do sztuki tatuażu. "Speak In Color" to grupa pozytywnie zakręconych na punkcie swojego zawodu tatuażystów, którzy z powodzeniem realizują marzenia swoich klientów.

Dołącz do cyklu pt. "Poznajcie firmę..."

Jeśli prowadzisz działalność, firmę w Wodzisławiu Śląskim. Jeśli chcesz o niej opowiedzieć lokalnej społeczności, napisz do nas. Czekamy na Twoje zgłoszenie pod adresem e-mailowym: k.sobczak@wodzislaw-slaski.pl.

Dowiedz się jak promować swój fanpage

Wodzisławski Inkubator Przedsiębiorczości zaprasza na webinarium pn. "Jak promować swój facebookowy fanpage...", które odbędzie się 24 września br. o godz. 11:00.

Poznajcie firmę Agro-Wodzisław

Agro-Wodzisław to firma ceniona nie tylko w naszym mieście, ale w całym kraju. Już od prawie 60 lat z powodzeniem trafia w kulinarne gusta Polaków, którzy niezmiennie sięgają po wodzisławskie produkty.