Biznes

Dizajnersi łączą kreatywność i pasję do marketingu

W obecnych czasach przedsiębiorcy nie mają łatwego zadania. Rynek jest niezwykle konkurencyjny. Dlatego też tak istotne jest zbudowanie marki osobistej – profesjonalnej, autentycznej, godnej zaufania. „Dizajnersi” doskonale wiedzą, jak ważne jest stworzenie spójnego wizerunku firmy w internecie, zaczynając od projektowania logo, poprzez kreowanie i tworzenie treści, po prowadzenie efektywnych działań marketingowych. Adrian, Dawid i Tymoteusz z „Dizajnersów” oferują kompleksowe usługi, które sprawią, że Twoja firma będzie widoczna nie tylko w sieci, ale i poza nią. Oni naprawdę znają się na rzeczy!

Strefa na Olszynach rośnie w siłę

Wodzisław Śląski to miasto, w którym warto inwestować. Wiedzą o tym m.in. firmy, które na miejsce swojego rozwoju wybrały tereny na wodzisławskich Olszynach. Mowa o zakładach Eko-Okna, InPost i KNS.

Eko-Okna w Wodzisławiu Śląskim już działają

Fabryka Eko-Okien na Olszynach już działa. Trwa intensywna rekrutacja nowych pracowników na wszystkie działy produkcyjne. Te uruchomione mają zostać z początkiem nowego roku. Jak zapowiada Adam Wita, przedstawiciel Eko-Okien, moce produkcyjne w wodzisławskiej fabryce będą sukcesywnie zwiększane z miesiąca na miesiąc. Docelowo pracę znaleźć ma tu 3000 osób.

Enjoy Coffee Wodzisław Śląski - nowe miejsce na mapie miasta

Masz ochotę na odrobinę kawowej rozkoszy? Nie mogłeś lepiej trafić! Enjoy Coffee Wodzisław Śląski to nowa kawiarnia na mapie naszego miasta, która serwuje aromatyczną kawę, gorącą czekoladę, słodkie i słone przekąski na wynos. Lokal znajduje się przy ulicy Targowej 15/A i cieszy się coraz większą popularnością mieszkańców.