Bezpieczeństwo

Zimowe utrzymanie dróg - do kogo dzwonić?

Od kilku dni obserwujemy znaczne pogorszenie pogody. Opady śniegu oraz coraz niższa temperatura mogą powodować zagrożenie na drodze. Poniżej znajdziecie między innymi listę telefonów, pod którymi można zgłaszać problemy związane z zimowym utrzymaniem dróg.

Naucz bronić się sama! Weź udział w warsztatach samoobrony

Chcesz nauczyć się podstaw samoobrony? Czuć się pewnie w sytuacji, gdy musiałabyś stanąć w swojej obronie? A może dowiedzieć się, jak wprost stawiać granice? Komenda Powiatowa Policji wraz z miastem Wodzisławiem Śląskim zapraszają wszystkie kobiety na warsztaty samoobrony, które odbędą się na dzień przed Dniem Kobiet, 7 marca br. o godz. 18:00 w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej nr 10 w Wodzisławiu Śląskim.

Przerwa w dostawie wody na wodzisławskiej ulicy

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Wodzisławiu Śląskim informuje, że w czwartek, 1 lutego br. od godz. 8:00 z powodu prac związanych z budową sieci wodociągowej, nastąpi przerwa w dostawie wody na jednej z wodzisławskich ulic.

Uwaga na marznące opady

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej ostrzega przed marznącymi opadami, które mogą wystąpić dziś i jutro w powiecie wodzisławskim.