Bezpieczeństwo

Uwaga! Intensywne opady deszczu i burze

MGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie meteorologiczne, które obowiązuje w powiecie wodzisławskim od poniedziałku 12 sierpnia, od godz. 12:00 do wtorku 13 sierpnia, do godz. 16:00.

1 sierpnia test syren alarmowych

1 sierpnia o godzinie 17:00 zostanie przeprowadzony krajowy trening sprawności syren alarmowych wykorzystywanych w systemie ostrzegania i alarmowania ludności., umożliwiający jednocześnie upamiętnienie obchodów 75. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego.

IMGW ostrzega przed burzami z gradem

MGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie meteorologiczne, które obowiązuje w powiecie wodzisławskim w środę 31 lipca, od godz. 11:00 do godz. 22:30.

IMGW ostrzega przed burzami z gradem

MGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie meteorologiczne, które obowiązuje w powiecie wodzisławskim od wtorku 30 lipca, od godz. 12:00 do środy 31 lipca, do godz. 00:00.

Bezpieczne Wakacje 2019. Sprawdź wskazówki Policji

Okres wakacyjny to szczególny czas dla całej rodziny. W lipcu i sierpniu wielu z nas wyjeżdża na urlop, spędzając czas nad wodą, w górach czy w lesie. Część dzieci i młodzieży, spędzając wakacje w domu, wypełnia sobie czas zabawą w jego okolicy. Towarzyszące wypoczynkowi odprężenie sprawia jednak, że niejednokrotnie zapominamy o podstawowych zasadach bezpieczeństwa. Chcąc uniknąć zagrożeń wakacyjnych, skorzystajcie z porad Policji.