Bezpieczeństwo

Uważajcie na burze. Kolejny alert IMGW

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy w Krakowie ostrzega przed burzami, które wystąpić mogą w powiecie wodzisławskim dziś tj. 22 lipca od godz. 18:00 do jutra, 23 lipca do godz. 3:00.

Upały nie odpuszczają. Ostrzeżenie IMGW

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy w Krakowie wydał ostrzeżenie drugiego stopnia przed upałem. Ostrzeżenie obowiązuje w powiecie wodzisławskim dziś tj. 22 lipca do godz. 20:00.

Uwaga! Będzie bardzo gorąco

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy w Krakowie wydał ostrzeżenie drugiego stopnia przed upałem. Ostrzeżenie obowiązuje w powiecie wodzisławskim do jutra tj. 10 lipca do godz. 20:30.

Skorzystaj z alkomatu w budynku Straży Miejskiej

W budynku Straży Miejskiej Wodzisławia Śląskiego przy ul. Rzecznej 24 kierowcy mogą sprawdzić swoją trzeźwość i skorzystać z alkomatu. Urządzenie znajduje się w pomieszczeniu dyżurnych, a badaniu można poddać się od poniedziałku do piątku w godz. od 6:00 do 22:00.

IMGW wydało kolejne ostrzeżenie

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy w Krakowie ostrzega przed upałami i burzami, które wystąpią dziś tj. 28 czerwca br. w powiecie wodzisławskim.

IMGW ostrzega przed upałami i burzami

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej - Państwowy Instytut Badawczy w Krakowie ostrzega przed burzami, które wystąpią dziś tj. 27 czerwca oraz upałami, które będą utrzymywały się do 28 czerwca w powiecie wodzisławskim.

Zakłócenia w dostawie jakości wody

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. w Wodzisławiu Śląskim informuje, że mogą pojawić się zakłócenia w dostawie jakości wody z uwagi na zwiększenie natężenia przepływu wody (woda zabarwiona na rdzawy kolor).