Aktualności

Uczniowie ZSP4 w Kotlinie Kłodzkiej

Uczniowie klasy V wraz z opiekunami uczestniczyli w wycieczce do Kotliny Kłodzkiej. Bazą noclegową był położony w pięknym i pełnym zieleni otoczeniu Ośrodek Wypoczynkowo-Rekreacyjny „Relax” w Szczytnej k/Dusznik Zdroju.

Reggae Festiwal w Wodzisławiu Śląskim

Już 27 i 28 lipca br. Tabu, Lion D, Maleo Reggae Rockers oraz gość specjalny O.S.T.R. i inni wystąpią podczas Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi 2018 - Reggae Festiwalu! Jubileuszowa, 15. edycja imprezy odbędzie się na stadionie miejskim przy ul. Bogumińskiej w Wodzisławiu Śląskim.

Inkubator: zapraszamy na szkolenie dot. RODO

RODO, czyli Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych obowiązuje już miesiąc. Jaki jest jego rzeczywisty wpływ na funkcjonowanie małych przedsiębiorstw? Co zrobić, żeby prowadzić działalność firmy zgodnie z nowymi regulacjami oraz jak uniknąć dotkliwych kar finansowych? O tym wszystkim będzie można dowiedzieć się już 23 czerwca w Inkubatorze. Zaczynamy punktualnie o 9:00.

Wakacje z WCK

Podczas tegorocznych wakacji Wodzisławskie Centrum Kultury gwarantuje moc atrakcji i dobrej zabawy w ramach akcji „Lato w mieście”.

Spędź magiczny wieczór na Balatonie

Będzie to już trzecia edycja tej wyjątkowej imprezy. Mowa o Wodzisławskiej Nocy Świętojańskiej, która została zaplanowana na sobotę, 23 czerwca. Wydarzenie odbędzie się na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton".

Tancerze Vladislavii wystąpią na scenie w WCK

Zespół Pieśni i Tańca Vladislavia oraz Wodzisławskie Centrum Kultury zapraszają na wyjątkowy koncert opowiadający o przyjaźni, radości i miłości, którą daje wspólny taniec. „Cała prawda o…” do odkrycia w niedzielne popołudnie – 17 czerwca o godz. 18:00 w WCK.