UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

Aktualności

Wodzisławski festiwal reggae online

Przed nami 17. edycja „Najcieplejszego Miejsca Na Ziemi - Reggae Festiwalu” w Wodzisławiu Śląskim. W tym roku, z powodu epidemii koronawirusa, wydarzenie odbędzie się online. W sobotę, 25 lipca, podczas internetowej transmisji na żywo, wystąpią: Mesajah, TABU oraz Cheeba, dr Love i Slaveah.

II stopień alarmowy CRP w całej Polsce

Premier RP Mateusz Morawiecki podpisał zarządzenie ws. wprowadzenia stopnia alarmowego CRP, tzw. Bravo-CRP, w celu przeciwdziałania zagrożeniom w cyberprzestrzeni. Decyzja ta ma związek z II turą wyborów prezydenckich. Przypominamy, że II tura odbędzie się 12 lipca br.

Bądźcie na bieżąco, śledźcie nas w social mediach

Bądźcie na bieżąco i śledźcie miasto Wodzisław Śląski w social mediach. Zapraszamy do odwiedzania oraz polubienia miejskich profili w portalu Instagram, Twitter, Facebook oraz Youtube. Znajdziecie tam wszelkie informacje na temat bieżących wydarzeń w mieście.

Poznajcie firmę IXION

Firma Ixion sp. z o.o. od ponad 20 lat zajmuje się informatyzacją firm głównie branży produkcyjnej ale nie tylko. Od samego początku siedziba mieści się w Wodzisławiu Śląskim, ponieważ oferta skierowana jest przede wszystkim na rynek lokalny.

Zlot Food Trucków już 17-19 lipca

17-19 lipca 2020 r. to daty, które każdy miłośnik dobrej kuchni już teraz powinien zapisać w kalendarzu. W Wodzisławiu Śląskim pojawią się prawdziwi pasjonaci kulinariów, którzy przez trzy dni, w ramach pierwszego w tym sezonie zlotu food trucków, będą karmić mieszkańców swoimi popisowymi daniami. Kulinarne świętowanie lata będzie miało miejsce na parkingu przy Galerii Karuzela.

12 lipca zagłosuj w II turze wyborów prezydenckich

12 lipca 2020 r. między godziną 7:00 a 21:00 odbędzie się II tura wyborów prezydenckich, w której zmierzą się Andrzej Duda i Rafał Trzaskowski. Zachęcamy do udziału w głosowaniu. Należy pamiętać, że wybory to nie tylko nasz obywatelski obowiązek, ale również świętowanie demokracji.