UWAGA: Bieżące informacje i zalecenia nt. koronawirusa

760lat

160 kg karmy od Policji w ramach akcji jubileuszowej

W tym roku Wodzisław Śląski obchodzi 760-lecie swojego istnienia. Z tej okazji ruszyła pierwsza duża akcja jubileuszowa: zbieramy 760 kg karmy dla wodzisławskich psów i kotów. Od jej ogłoszenia minęło dopiero kilka tygodni, a Stowarzyszeniu na Rzecz Zwierząt "Koty, Psy i My" udało się już przekazać 160 kg! Wszystko za sprawą policjantów z Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim. Tak również wspólnie #tworzyMYwodzisław!

Zbieramy 760 kg karmy dla wodzisławskich psów i kotów

W tym roku Wodzisław Śląski obchodzi jubileusz 760-lecia. Wraz z miastem świętują jego mieszkańcy. W tym roku to właśnie wspólnie z nimi w sposób szczególny chcemy też wesprzeć wodzisławskie psy i koty. Dlatego już od stycznia zbieramy 760 kg karmy dla bezdomnych zwierząt z terenu naszego miasta. Pamiętajcie: jubileuszową akcję może wspomóc każdy mieszkaniec. Tak również #tworzyMYwodzisław!

#tworzyMYwodzisław: Krystian Dziuba

W tym roku Wodzisław Śląski obchodzi jubileusz 760-lecia swojego istnienia. Wraz z miastem świętują jego mieszkańcy, na których w tym roku stawiamy jeszcze mocniej. To ich i to, czym zajmują się na co dzień, zaplanowaliśmy prezentować szerszemu gronu. Wodzisław Śląski to nie tylko ciekawe miejsca, ale też przede wszystkim wyjątkowi ludzie. Wspólnie kreujemy miasto, w którym żyjemy oraz atmosferę, która w nim panuje. Dlatego razem z mieszkańcami możemy powiedzieć: #tworzyMYwodzisław! Zapraszamy do przeczytania artykułu - w roli głównej Krystian Dziuba.

#tworzyMYwodzisław: Sandra Pniak

W tym roku Wodzisław Śląski obchodzi jubileusz 760-lecia swojego istnienia. Wraz z miastem świętują jego mieszkańcy, na których w tym roku stawiamy jeszcze mocniej. To ich i to, czym zajmują się na co dzień, zaplanowaliśmy prezentować szerszemu gronu. Wodzisław Śląski to nie tylko ciekawe miejsca, ale też przede wszystkim wyjątkowi ludzie. Wspólnie kreujemy miasto, w którym żyjemy oraz atmosferę, która w nim panuje. Dlatego razem z mieszkańcami możemy powiedzieć: #tworzyMYwodzisław! Zapraszamy do przeczytania artykułu - w roli głównej Sandra Pniak.

#tworzyMYwodzisław: Magda Rezner

W tym roku Wodzisław Śląski obchodzi jubileusz 760-lecia swojego istnienia. Wraz z miastem świętują jego mieszkańcy, na których w tym roku stawiamy jeszcze mocniej. To ich i to, czym zajmują się na co dzień, zaplanowaliśmy prezentować szerszemu gronu. Wodzisław Śląski to nie tylko ciekawe miejsca, ale też przede wszystkim wyjątkowi ludzie. Wspólnie kreujemy miasto, w którym żyjemy oraz atmosferę, która w nim panuje. Dlatego razem z mieszkańcami możemy powiedzieć: #tworzyMYwodzisław! Zapraszamy do przeczytania artykułu - w roli głównej Magda Rezner.

#tworzyMYwodzisław: Arkady Barszcz

W tym roku Wodzisław Śląski obchodzi jubileusz 760-lecia swojego istnienia. Wraz z miastem świętują jego mieszkańcy, na których w tym roku stawiamy jeszcze mocniej. To ich i to, czym zajmują się na co dzień, zaplanowaliśmy prezentować szerszemu gronu. Wodzisław Śląski to nie tylko ciekawe miejsca, ale też przede wszystkim wyjątkowi ludzie. Wspólnie kreujemy miasto, w którym żyjemy oraz atmosferę, która w nim panuje. Dlatego razem z mieszkańcami możemy powiedzieć: #tworzyMYwodzisław! Zapraszamy do przeczytania artykułu - w roli głównej Arkady Barszcz.

Premiera filmu ZPiT "Vladislavia"

Zapraszamy do obejrzenia nowego filmu promującego wodzisławski Zespół Pieśni i Tańca "Vladislavia". Spot miał swoją premierę 19 grudnia, podczas konferencji prasowej w Wodzisławiu Śląskim.

Jak działa chata solna?

Niedługo w Rodzinnym Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza” otworzymy chatę solną. Przeczytajcie, na jakiej zasadzie będzie ona działała.