Zmiana daty startu Rowerem po Wodzisławiu 2017

Zeszłoroczny cykl rowerowy cieszył się dużym zainteresowaniem, dlatego w tym roku również znalazł się w kalendarzu wydarzeń Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji „CENTRUM”. Wraz miejską jednostką zapraszamy do udziału w cyklu rajdów rowerowych pod nazwą Rowerem po Wodzisławiu 2017. Pierwszą edycję zaplanowano na 23 kwietnia (niedziela). Termin wydarzenia zmieniono jednak ze względu na niekorzystne prognozy pogody na 30 kwietnia (niedziela).

Rajd wystartuje o 10:00 z Rodzinnego Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”.

Terminy pozostałych rajdów:

  • 11 czerwca,
  • 20 sierpnia.

Trasa pierwszego rajdu:

START – Rodzinny Park Rozrywki „Trzy Wzgórza”, przejazd ul. Kokoszycką trasa 314, w kierunku Pszowa trasa 315-316, kierunek Pszów ul. Kołłątaja – aż do Zawady – Kąty Zawadzkie – ul. Oraczy do Kokoszyc trasa 316 – Dom Rekolekcyjny w Kokoszycach – ul. Osadnicza – Gosław do ul. Czyżowickiej i na trasę 317 – do Stadionu Miejskiego i ul. Kopernika do Ośrodka Rekreacyjnego „Balaton”, przejazd ścieżkami rowerowymi Ośrodka i zakończenie rajdu przy budynku „Syrenki” wraz z pieczeniem kiełbasek przy ognisku.

Zapisy na poszczególne rajdy przyjmowane będą pod numerem telefonu: 793 482 868. Wpisowe wynosi 5,00 zł, płatne w dniu rajdu.

REGULAMIN

Wszystkie informacje na temat cyklu i tras poszczególnych edycji znajdziecie na stronie internetowej www.trzywzgorza.pl oraz profilu na Facebooku.

 

źródło: MOSiR "CENTRUM"