Prezydent ogłasza konkurs na najpiękniejszą pisankę

Tegoroczna Wielkanoc przypada 16 kwietnia. Z okazji zbliżających się świąt prezydent miasta Mieczysław Kieca, podobnie jak w roku ubiegłym, zaprasza mieszkańców do udziału w konkursie na najpiękniejszą pisankę.

Własnoręcznie przygotowane prace możecie składać w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego (ul. Bogumińska 4b), od 6 marca do 7 kwietnia 2017 r. (do godz. 13:00).

Jednym z warunków udziału w konkursie jest to, by przygotowana praca zawierała minimum jeden miejski kolor (szary, czerwony lub granatowy). Prace oceniane będą przez jury w trzech kategoriach – dzieci do 10. roku życia, młodzież od 11. do 18. roku życia oraz kategoria rodzinna/grupowa, czyli praca zbiorowa całych rodzin lub grup. Pamiętajcie o tym, że udział w zabawie osoby niepełnoletniej wymaga zgody rodzica/opiekuna (kliknij, by pobrać). Więcej informacji znajdziecie w regulaminie konkursu (kliknij).

Informacja o terminie rozstrzygnięcia oraz dacie i miejscu wręczenia nagród autorom najpiękniejszych pisanek zostanie podana za pośrednictwem strony internetowej miasta.