KSSE zaprasza na konferencję „Strefa wzrostu - po prostu”

Możliwości inwestowania w Katowickiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej, w tym wsparcia rozwoju mikro- i małych firm, prezentacja możliwości finansowania inwestycji z funduszy europejskich, informacje o strefowych ulgach podatkowych, a także przybliżenie informacji o nowo włączonych terenach inwestycyjnych - m.in. tego dotyczyć będą najbliższe konferencje "Strefa wzrostu - po prostu", organizowane w Żorach i Żywcu przez KSSE S.A.

W programie konferencji znalazły się występy specjalistów Katowickiej SSE i ekspertów w zakresie funduszy unijnych. Podczas spotkań w Żorach i Żywcu nie zabraknie również rozmów z przedsiębiorcami, którzy rozwijają biznes, korzystając z możliwości, jakie stwarza strefa.

Spotkania odbędą się:

  • o godz. 9:30 w środę, 26 kwietnia w Żywcu (sala ratuszowa Urzędu Miejskiego, Rynek 2) - kliknij tutaj, by zobaczyć program,
  • o godz. 9:30 w czwartek, 27 kwietnia w Żorach (siedziba Podstrefy Żorskiej KSSE, ul. Muzealna 1) - kliknij tutaj, by zobaczyć program.

Udział w wydarzeniach jest bezpłatny. Zgłoszenia uczestnictwa przyjmowane są do wtorku, 25 kwietnia (telefonicznie - pod nr tel.: 32 43 50 616 oraz mailowo: zory@ksse.com.pl).

Wodzisławskie działki w KSSE

O tym, że położone na 24 hektarach dwie działki przy ul. Olszyny zostały włączone do Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, informowaliśmy na początku tego roku. Włączenie do strefy to przede wszystkim szansa na przyciągnięcie do miasta potencjalnych inwestorów oraz utworzenie nowych miejsc pracy. Jednak by mieć na swym terenie atrakcyjne nieruchomości inwestycyjne, miasto musiało przygotować niezbędną infrastrukturę. Dużą rolę odegrała tu budowa łącznika drogowego ulic Młodzieżowa-Olszyny.