Karta Seniora /ulgi/

W ramach Wodzisławskiej Karty Seniora każdy posiadacz karty, za okazaniem dowodu osobistego, będzie mógł skorzystać z licznych zniżek.

Zniżki w jednostkach miejskich:

W przypadku Muzeum Miejskiego osoby, które pokażą Wodzisławską Kartę Seniora, będą mogły skorzystać z wejść ulgowych do placówki. W przypadku Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji zniżki dotyczyć będą przede wszystkim infrastruktury sportowej, jak chociażby lodowiska, gdzie seniorzy wchodzić będą w cenie biletu ulgowego, podobnie sytuacja wyglądać będzie na ośrodku Balaton, gdzie przysługiwać będą im ulgowe ceny na wypożyczenie sprzętu pływającego.

– W ramach programu przewidujemy dodatkowe zajęcia dla posiadaczy Wodzisławskiej Karty Seniora takie jak aqua-aerobik, zajęcia dla osób z nadwagą oraz zajęcia aerobiku w salce – wylicza Bogdan Bojko, dyrektor MOSiR Centrum.

Nie zabraknie również zniżek na imprezy kulturalne. – Planujemy nawet do 50 procent zniżki na imprezy kulturalne opatrzone logo Wodzisławskiej Karty Seniora – informuje Agnieszka Trzeciok z WCK.

Firmy prywatne, które przystąpiły do programu Wodzisławska Karta Seniora:

Optyk Rozmus – Jest to salon optyczny usytuowany jest w ścisłym centrum Wodzisławia Śląskiego przy ulicy Targowej 19 w Galerii Handlowej Karuzela. Od pierwszego dnia istnienia salonu starają się sprostać wymaganiom klientów oraz dbają o ich komfort i zadowolenie. Cechują się jakością i profesjonalizmem. Zespół tworzą osoby z pasją, pełne pozytywnej energii, które w każdej chwili chętnie pomogą, doradzą oraz zadbają o potrzeby klientów. Posiadają najnowszej generacji sprzęt, bogatą ofertę opraw okularowych, okularów przeciwsłonecznych, soczewek kontaktowych, a także różnego rodzaju akcesoria optyczne. Jednak to nie wszystko. Można tam również przeprowadzić badania wzroku, które pomoże określić moc okularów oraz dopasować soczewki kontaktowe, które wykonuje dyplomowany optometrysta i kontaktolog Sabina Wojtynek.
Co Optyk Rozmus przygotował dla seniorów? – Chętnie przyłączymy się projektu uwzględniającego Seniorów. Każdy posiadacz Karty może liczyć na 5% rabatu na okulary korekcyjne. W przypadku zakupu dwóch par rabat wzrośnie do 10%- wylicza Sabina Wojtynek z Optyka Rozmus.

 

Inter Cars SA to największy dystrybutor części zamiennych do samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych w Europie Środkowo – Wschodniej. Oferta Spółki obejmuje również wyposażenie warsztatowe, w szczególności urządzenia do obsługi i naprawy samochodów oraz części do motocykli i tuningu. Inter Cars oferuje najszerszy asortyment części samochodowych w Europie Wschodniej. Posiada w swojej ofercie zarówno towar najwyższej jakości od powszechnie znanych i renomowanych dostawców na tzw. pierwszy montaż do produkcji samochodów jak też znacznie tańszy lecz dobry jakościowo asortyment, pochodzący od mniej znanych producentów. Wodzisławska filia mieści się przy ulicy Kokoszyckiej 131 c w Wodzisławiu Śląskim
Co przygotowali dla wodzisławskich seniorów? -Ze swojej strony proponujemy wszystkim klientom z „kartą” rabat ogólny 10%. Natomiast na opony, akumulatory i oleje rabat  5%. Dodatkowo z tą kartą można będzie dokonać zakupów z w/w rabatami we wszystkich naszych oddziałach na terenie ROW t.j. Rybnik, Racibórz, Wodzisław , Jastrzębie Zdrój i Żory – poinformował  Szymon Kuglarz, dyrektor wodzisławskiego oddziału firmy.


Spółdzielnia Socjalna FENIX- Najlepśniki w ramach działalności przygotowuje i sprzedaje naleśniki deserowe, obiadowe, mięsne, jarskie, fitness, crepsy oraz napoje ciepłe i zimne.
Wodzisław Śląski, Rynek 22.Godziny otwarcia: pon – piąt: 10.00 – 18.00, sob 10.00-14.00
Co przygotowali dla wodzisławskich seniorów? – Dla każdego seniora za okazaniem Wodzisławskiej Karty Seniora 10% zniżki na cały rachunek w Spółdzielni Socjalnej FENIX-Najlepśniki. W Dzień Babci (21 stycznia) panie, oraz w Dzień Dziadka (22 stycznia) panowie do każdego zakupionego dania otrzymają napój gorący lub zimny gratis – informuje Julia Marcol


Sklep sportowy Monsun – sklep turystyczno-sportowy. Stoisko firmowe marek: 4F, Asics, New Balance, Reebok, Adidas, Regatta, Dare2B. Sklep Monsun mieści się na ul. Mendego 28 w Wodzisławiu Śląskim

Co przygotowali dla wodzisławskich seniorów? – Dla każdego seniora zniżka 7% na cały asortyment sklepu, bez produktów marki 4F. W przypadku produktów w promocyjnej cenie, rabaty nie sumują się – podaje Ireneusz Stachowski


Salon fryzjerski Euforia, zlokalizowany jest na ulicy Targowej 11. W ofercie salonu znaleźć można wszelkie usługi związane z pielęgnacją i dbaniem o włosy każdego klienta. Oferujemy strzyżenie, modelowanie i fryzury na każdą okazję. Zapraszamy do zapoznania się i skorzystania z naszej oferty.
Co przygotowali dla wodzisławskich seniorów? – W ramach programu Wodzisławska Karta Seniora oferujemy posiadaczom karty rabat w wysokości 10% na wszystkie zabiegi będące w ofercie naszego salonu – poinformowała Dorota Pająk z Salonu Fryzjerskiego „Euforia”.

Fizjoterapia Salute to mobilny gabinet fizjoterapii, który ma do zaoferowania: masaż klasyczny, kinezyterapię, terapię czaszkowo-krzyżową, fizykoterapię czyli lasek, ultradźwięki oraz prądy. Wszystkie zabiegi są wykonywane w domu pacjenta. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej
Co przygotowano dla wodzisławskich seniorów? – W ramach programu Wodzisławska Karta Seniora oferuję 25% zniżki na terapię czaszkowo-krzyżową oraz 20% zniżki na kinezyterapię – informuje Paulina Grdeń.


Pytlik-Ubezpieczenia. Do dyspozycji klientów są dwa biura: jedno w Wodzisławiu Śląski, oddział Grupy ERGO HESTIA, przy ulicy Wałowej 1 czynne od poniedziałku do piątku od 09.00 do 16.00, a w soboty od 09.00 do 13.00, a kolejne w Jastrzębiu-Zdroju na ulicy Węglowej przy kopalni Borynia ( przychodnia ZLZ, pokój nr 2) czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach od 08.00 do 15.00. Pytlik-Ubezpieczenia gwarantują fachowe doradztwo w zakresie ubezpieczeń. Oferują ubezpieczenia komunikacyjne, majątkowe, firm, osobowe, zdrowotne. Pomogą również w ubieganiu się o odszkodowanie, jak również mogą zapewnić samochód zastępczy i bezpłatne doradztwo. Skontaktować się z nimi można pod numerami telefonów:
Tel. 32 440 73 63, 602 670 135, 664 176 908, 694 699 164.
Co takiego Pytlik-Ubezpieczenia zaoferuje seniorom posiadającym Wodzisławską Kartę Seniora? Otóż w ofercie firmy znajdujemy ofertę, według której, przy zakupie ubezpieczenia (Ergo Hestia) domu/mieszkania/firmy zniżka do -20%, dodatkowo ubezpieczenie komunikacyjne w pakiecie z domem/mieszkaniem/firmą od -10% do -20% (promocja do końca czerwca 2015 roku). Z promocji można korzystać w biurach: Wodzisław Śląski, ul. Wałowa 1 (oddział Ergo Hestia), Jastrzębie Zdrój, ul. Węglowa 4 (przychodnia ZLZ pokój nr 2), Rybnik, Jankowicka 9 (OSK Baza Transgór)
Czyżowice, ul. Wodzisławska 2B (Auto Systemy), Żory, ul. Krótka 5. Możliwy jest również dojazd do klientów po wcześniejszym umówieniu się.

Kontakt możliwy przez maila i stronę internetową:

www.pytlik-ubezpieczenia.com.pl

pytlik.ubezpieczenia@gmail.com


Zoolandia to jedyne takie miejsce, w których dzieci poczują się jak w bajce. Zapraszamy Państwa do jednego z najpiękniejszych placów zabaw w Polsce. Dzięki wzmocnieniu wyjątkowej 3 poziomowej konstrukcji również dorośli mogą świetnie się bawić i spalać kalorie pośród labiryntów, torów przeszkód, na zjeżdżalniach, zamku dmuchanym i basenie z piłeczkami. Posiadamy także szczególne miejsce dla dzieci do 3 lat, gdzie mogą one bezpiecznie poznawać atrakcje placu zabaw. Przytulna kawiarenka z doskonałą kawą, gorącą czekoladą oraz znakomitą herbatą, napojami i łakociami pozwala zrelaksować się, poczytać dostępną u nas prasę, pooglądać TV oraz skorzystać z Internetu. Bez wątpienia naszym atutem są doskonali Animatorzy, którzy bawią się z dziećmi na urodzinach i balikach w salkach na naszym placu oraz imprezach wyjazdowych typu wesela czy festyny. Animatorzy szkoleni są przez cały rok i można ich spotkać również w hotelach w kraju i za granicą . Zawsze są gwarancją dobrej zabawy . Darmowa całodniowa opieka oraz nocne imprezy pozwalają rodzicom na dogodne gospodarowanie swoim czasem. Stali bywalcy korzystają z szeregu zniżek oraz kuponów rabatowych. Honorujemy także karty programu Wodzisław Śląski – tu kupuj , jesteśmy członkiem Izby Gospodarczej. Znajdujemy się na ulicy Targowej 5 w Wodzisławiu Śląskim. Jesteśmy czynni od 10.00 do 21.00 – codziennie. Skontaktować się z nami można pod numerem telefonu tel: 032 454 70 80 lub email: biuro@zoolandia.eu.
Co Zoolandia może zaproponować w ramach Wodzisławskiej Karty Seniora?
– Wszystkim seniorom, będącym posiadaczami Wodzisławskiej Karty Seniora, którzy przyjdą do Zoolandii z wnuczętami, oferujemy kawę w naszej kawiarence z 50% zniżką – informuje Krzysztof Dybiec, dyrektor ds marketingu Zoolandii.

FIREMED prowadzi działalność podzieloną na 3 dziedziny. Pierwszą jest właśnie transport sanitarny zarówno dal szpitali, przychodni, jak również i osób prywatnych (wizyta u lekarza, dowóz do sanatorium, dowóz na badania) a usługi te są świadczone na terenie całej Unii Europejskiej. Druga dziedzina jest zabezpieczenie medyczne wydarzeń kulturalnych i sportowych, a trzecią jest prowadzenie szkoleń z zakresu pierwszej pomocy – mowa zarówno o kursie podstawowym, jak i profesjonalnych szkoleniach z zakresu Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy dla strażaków, policjantów, żołnierzy, ratowników WOPR. Stacja wyjazdowa firmy mieści się w Wodzisławiu Śląskim na ulicy Bojowników 52, a telefon dyspozytora to 513-514-112. Strona internetowa firmy to www.firemed.eu.

Co proponuje seniorom? – Dla wszystkich posiadaczy Wodzisławskiej Karty Seniora oferujemy 20% zniżki na transport sanitarny – informuje właściciel FIREMED Mateusz Kaczmarek.

AVAILO SP.Z O.O to firma, która świadczy usługi pomocy prawnej z wykorzystaniem narzędzi komunikacji na odległość (telefon, fax, e-mail). Firma zlokalizowana jest w Jasionce pod numerem 954. Szczegółowe informacje znaleźć można na stronie www.availo.pl, natomiast pomoc prawna świadczona jest za pomocą infolinii 22 22 80 800
Co proponują seniorom? – Wszystkim uczestnikom programu Wodzisławska Karta Seniora oferujemy 10% zniżki na zakup pakietu „Mecenas Direct” oraz „Mecenas Direct dla rodziny”- informuje Jakub Idzik. Szczegółowy opis obu pakietów znaleźć można w załączniku >>ZOBACZ SZCZEGÓŁY OFERTY DLA SENIORÓW


Arka Vitae S.A. czyli dwa ośrodki sanatoryjne w Ustroniu. Mowa o Ośrodku Magnolia, zlokalizowanym w Ustroniu przy ulicy Szpitalnej 15 (tel. 33 854-36-90, strona internetowa: www.hotel-magnolia.pl) oraz o Ośrodku Tulipan, zlokalizowanym przy ulicy Szpitalnej 21 (tel. 33 854 37 80, strona internetowa: www.hotel-tulipan.pl) Specjalizują się tam w organizacji pobytów sanatoryjnych bez skierowania, pobytów wypoczynkowych, zdrowotnych i rehabilitacyjnych dla seniorów. – W ramach pobytu oferujemy zabiegi z zakresu balneoterapii, hydroterapii, kinezyterapii, termoterapii, fizykoterapii, inhalacja oraz masaże – przedstawia część oferty Dorota Wlaźlak, dyrektor marketingu.
W ramach udział w Wodzisławskiej Karcie Seniora, zarówno w Ośrodku Magnolia, jak i w Ośrodku Tulipan oferowany jest rabat 10% na pobyty sanatoryjne klasyczne jak i na pobyty sanatoryjne z kuracją ziołami Ojca Grzegorza Sroki.


Chcesz wyróżnić się z tłumu? Masz już dość nudnych t-shirtów z sieciówek odzieżowych? Właśnie dlatego powstała firma koszulkowy.pl Jesteśmy zespołem młodych ludzi, którzy starają się swój zakręcony światopogląd przełożyć na biznes, stąd koszulki przez nas oferowane są jedyne w swoim rodzaju. Oprócz tego produkujemy również kubki i inne gadżety. Nie boimy przekazać się odważnych treści przez nasze nadruki i wcale nie przejmujemy się tym, że przez to nie spływa na nas łaska i opatrzność boża. Mimo wszystko ciągle staramy się znajdywać nowe pomysły na wzory koszulek oraz doskonalimy swoje umiejętności w ich produkcji, poprawiamy również ciągle jakość naszego sprzetu, aby klient był usatysfakcjonowany z naszych usług. Dlatego też stoi za nami rzesza zadowolonych klientów zarówno tych indywidualnych jak i firm. Skorzystaj z naszych usług i produktów a na pewno się nie zawiedziesz. Zapraszamy do współpracy, bądź oryginalny noś z nami najlepsze koszulki w mieście! Adres internetowy strony to www.koszulkowy.pl
– W ramach programu Wodzisławska Karta Seniora oferujemy 10% rabatu na cały asortyment oraz dodatkowo, do kupna 3 koszulek dodajemy kubek z nadrukiem gratis – informuje Michał Misiewicz z koszulkowy.pl


Tańsze usługi dla użytkowników karty zaproponowała FUH PUCER. – Zajmujemy się sprzątaniem, myciem okien, praniem dywanów i tapicerek meblowych i samochodowych – wyjaśnia właścicielka firmy. Dla wodzisławskich seniorów oferta wygląda następująco: 12 proc. zniżki na zakup abonamentu na sprzątanie mieszkania lub samochodu, 15 proc. zniżki na pranie dywanów i tapicerki meblowej, 10 proc. zniżki na zakup abonamentu na opiekę nad grobami. Dla uczestników programu firma oferuje: jednorazowe mycie grobu w cenie 15 zł, kompleksowe mycie samochodu w cenie 60 zł lub kompleksowe mycie samochodu wraz z praniem tapicerki za 120 zł.


Uzdrowisko Wysowa SA ma specjalną ofertę dla seniorów
Wysowa Zdrój to urokliwa miejscowość, położona w pięknej, słonecznej kotlinie, otoczonej wzgórzami południowo-zachodniej części Beskidu Niskiego, tuż przy granicy ze Słowacją.
Rozległe bezpieczne przestrzenie stanowią doskonałe warunki do spacerów pieszych, a powietrze pozbawione zanieczyszczeń pozwala na swobodny oddech.
Pobyt w Uzdrowisku Wysowa SA to wspaniała kuracja dla ciała i ducha – można tu znaleźć zarówno zdrowie i wytchnienie od zgiełku, jak i przeżyć przygodę związaną z poznawaniem wyjątkowej kultury regionu. Dzięki doskonałej bazie leczniczej uzdrowisko oferuje leczenie cukrzycy, układu moczowego (hemodializa i dializa otrzewnowa, układu pokarmowego, oddechowego, kostno-stawowego i mięśniowego. W ofercie dostępne są różne formy pobytów: wczasy wypoczynkowe, lecznicze, turnusy rehabilitacyjne, wczasy dla emerytów i rencistów, turnusy dla diabetyków, dla osób dializowanych oraz pobyty grupowe.
Uzdrowisko Wysowa SA jest producentem naturalnej wody mineralnej Wysowianka z jodem, wód leczniczych Józef, Henryk, Franciszek, napoi gazowanych oraz Aqua Kosmetyków na bazie leczniczych wód mineralnych.
Dla użytkowników Wodzisławskiej Karty Seniora firma przygotowała:

- 10 proc. rabatu na wczasy lecznicze i turnusy rehabilitacyjne

- 20 proc. rabatu ma oferty „S.O.S. dla kręgosłupa”, „W harmonii ciała i ducha”

- 10 proc. rabatu na dodatkowe zabiegi

- Aqua Kosmetyk – jedna sztuka za tydzień pobytu.

Powyższe rabaty nie łączą się z innymi rabatami, promocjami, ofertami last minute. Klient wybiera ofertę korzystniejszą dla siebie.

Sprawdź stronę www.uzdrowisko-wysowa.pl


Do grona partnerów dołączył wodzisławski zajazd Cyganek.

- Oferujemy Państwu dobrą polską kuchnię oraz miłą i profesjonalną obsługę kelnerów – zachęcają właściciele obiektu. Dla użytkowników Wodzisławskiej Karty Seniora przygotowali zniżkę w wysokości 10 proc. na wszystkie dania z karty z wyłączeniem napoi gazowanych i alkoholi.

Polecamy! Z ofertą zajazdu zapoznać się można na stronie: www.cyganek.com.pl

 

 Studio urody „ARTEMISS” zostało stworzone z myślą o osobach, które cenią sobie piękno i profesjonalizm. W naszym salonie skorzystać można z usług fryzjerskich, kosmetycznych oraz odnowy biologicznej.

Firma, która znajduje się w Marklowicach, na ulicy Wyzwolenia 73 postanowiła przyłączyć się zarówno do programu Rodzina 3+ jak również do Wodzisławskiej Karty Seniora. Na jakie zniżki można liczyć?

- Proponujemy posiadaczom kart Rodzina 3+ jak również Wodzisławskiej Karty Seniora 10% zniżki na usługi fryzjerskie, 10% zniżki na usługi kosmetyczne oraz 10% zniżki na stylizację paznokci. – wylicza właściciel „ARTEMISS”.


 Fizjo & You to mobilny gabinet fizjoterapeutyczny, który na swoim wyposażeniu posiada nowoczesny sprzęt, pozwalający na przeprowadzenie różnych zabiegów fizjoterapeutycznych takich jak zabiegi ultradźwiękami, polem magnetycznym, laserem czy elektroterapia. W ofercie Fizjo& You znajdują się także masaże lecznicze czy ćwiczenia indywidualne, które pozwolą wrócić do formy. Zaletą firmy jest to, że dojeżdża do pacjentów, co zwłaszcza w przypadku seniorów jest dużym udogodnieniem.

Co więc dla wodzisławskich seniorów przygotował nowy partner? – W ramach przyłączenia się do Wodzisławskiej Karty Seniora proponuję 10% zniżki na zabiegi fizykalne – ultradźwięki, laser, pole magnetyczne i elektroterapia. Z 10% obniżką cen spotkają się także zwolennicy masaży leczniczych, jak również osoby, które będą chciały skorzystać z ćwiczeń indywidualnych. W przypadku wykupienia pełnego pakietu rehabilitacyjnego, w skład którego wchodzą masaż, ćwiczenia i zabiegi, również proponuje 10% zniżkę. Dla posiadaczy Wodzisławskiej Karty Seniora dojazd gratis – informuje Dominika Cuber z firmy Fizjo & You.

W razie zainteresowania ofertą nowego partnera Wodzisławskiej Karty Seniora należy kontaktować się z Dominiką Cuber 500-135-240. Można również śledzić profil na facebooku: https://www.facebook.com/FizjoYou-1233047443387980/

Czy można cofnąć czas? Niestety nie. Ale z pewnością można powstrzymać efekty jego działania. Będzie to teraz możliwe dla wodzisławskich seniorów, którzy posiadają Wodzisławska Kartę Seniora. Bowiem do naszego programu dołączył kolejny partner. Jest nim CLUB MEDICO sp. Z o.o. Centrum Profilaktyki Przeciwstarzeniowej ze Szczyrku.

W ramach działalności nowego partnera odbywają się specjalne warsztaty. Przez 3 dni, w OSW Zagroń w Szczyrkuskorzystać można z analizy składu ciała, uzyskać indywidualne zalecenia dietetyczne, korzystać z zajęć ruchowych z indywidualnymi zaleceniami trenera. Oceniany jest także układ kostno-szkieletowy. Mało tego, podczas 3-dniowych warsztatów odbywa się także gimnastyka umysłowa, czyli coraz bardziej popularny brainfitness. Jest to specjalny zestaw ćwiczeń, mających na ceku wyćwiczenie mózgu. Odpowiedni ich dobór i częstotliwość ma gwarantować osiągnięcie pożądanych rezultatów. Korzyści jest wiele. Najczęściej wymieniana jest poprawa koncentracji, spostrzegania, przetwarzania informacji; zwiększenie zapamiętywania, szybsze myślenie, usprawnienie procesów przypominania czy przyspieszenie procesów poznawczych.

Jaka jest propozycja CLUB MEDICO sp. Z o.o. Centrum Profilaktyki Przeciwstarzeniowej ze Szczyrku dla wodzisławskich seniorów?
– W ramach przyłączenia się do programu Wodzisławska Karta Seniora proponuję 10% rabatu. W jego ramach znajdują się noclegi i wyżywienie, wszystkie zajęcia i porady specjalistyczne. Seniorzy będą mogli także korzystać z rabatu w przypadku basenu pływackiego, sali gimnastycznej i SPA – wyjaśnia Paweł Lejman, dyrektor Centrum Profilaktyki Przeciwstarzeniowej.

W razie zainteresowania ofertą nowego partnera Wodzisławskiej Karty Seniora należy się kontaktować z Pawłem Lejmanem, dyrektorem Centrum Profilaktyki Przeciwstarzeniowej, pod numerem 607 547 353


Biuro Rachunkowe Kühn – 
działa od ponad 20 lat i zajmuje się wszelakimi sprawami podatkowo/księgowo/kadrowymi. Teraz, ta doskonale znana na rynku firma postanowiła wyjść naprzeciw seniorom z naszego miasta. Co więc oferują?

Otóż Biuro Rachunkowe Kühn dla każdego uczestnika programu Wodzisławska Karta Seniora, oczywiście za okazaniem karty, oferuje 30 % zniżki na wszystkie usługi biura rachunkowego. Zalicza się do tego chociażby wykonanie zeznań podatkowych czy prowadzenie spraw księgowo-kadrowych firmy osoby posiadającej Wodzisławska Kartę Seniora.

Biuro Rachunkowe Kühn znajduje się w Wodzisławiu Sląskim, przy ulicy Rynek 1, dokładnie nad salonem obuwniczym CCC.  Osoba do kontaktu jest Krzysztof Kühn , z którym kontaktować się można telefonicznie: 519 155 097 lub mailowo: krzysztof@biuro-kuhn.pl

Sklep z konfekcją damską „Sissi” znajduje się przy ulicy Powstańców Śląskich 9 w Wodzisławiu Śląskim. Sklep z konfekcją damską „Sissi” oferuje szeroką gamę produktów polskich, sprawdzonych producentów. Panie w młodszym i starszym wieku znajdą tam zarówno sukienki codzienne, jak i wieczorowe, spodnie, spódnice, tuniki, żakiety, kurtki bluzki, swetry, koszule, a także różnego rodzaju dodatki jak paski czy torebki. Wielkim atutem sklepu jest to, że znaleźć tutaj coś dla siebie mogą zarówno panie w starszym wieku jak i młodzież. I oczywiście nie można zapomnieć o najważniejszym – bardzo szerokiej rozmiarówce, ponieważ w „Sissi” coś dla siebie znajdą panie w rozmiarach od 36 do 56.

Z jaką propozycją dla seniorów sklep „Sissi” przystępuje do programu Wodzisławska Karta Seniora?
– Dla wszystkich klientek, które okażą podczas zakupów w naszym sklepie Wodzisławską Kartę Seniora, oferujemy 10 % zniżki na cały asortyment” – informuje właściciel.


Remat Med Sp. z o.o. jest to profesjonalną firmą, zajmującą się zakupem sprzętu medycznego i produktów higienicznych. Jej zadaniem jest dostarczyć na rynek produkty o najwyższej jakości i najlepszych cenach. Istniejemy na rynku od 2012 roku. Od tego czasu gromadziliśmy wiedzę i doświadczenie w temacie oferowania pacjentom odpowiednich produktów rozwiązujących problem nietrzymania moczu. Zdajemy sobie sprawę, że dla znakomitej większości osób jest to poważny, ale i bardzo wstydliwy problem zdrowotny. Śpieszymy z prostym rozwiązaniem, mianowicie z produktami do higieny osobistej renomowanej marki NATEEN.

 Proponujemy takie produkty jak:
– pieluchomajtki na dzień i na noc
– podkłady higieniczne
– śliniaki do karmienia
– elastyczne majtki siatkowe
– wkładki urologiczne
– pieluchy anatomiczne
– majtki chłonne
- rękawice myjące

Więcej na temat naszej firmy pod adresem www.nateen.pl

Jeśli chodzi o zniżki dla posiadaczy Wodzisławskiej Karty Seniora, to każdy senior logujący się do naszego sklepu internetowego www.nateen.sklep.pl otrzyma kupon rabatowy na wszystkie zakupy w naszym sklepie z 5% zniżką. Zniżka zostanie naliczona po wpisaniu w miejsce kodu rabatowego hasła: Senior WSKS”

 


Wodzisławskie Centrum Diagnostyki Obrazowej jest kolejnym partnerem programu Wodzisławska Karta Seniora.

W placówce świadczone są usługi medyczne w postaci badań tomografii komputerowej ( zarówno badania prywatne jak i badania refundowane przez NFZ). Wkrótce oferta placówki rozszerzy się o badania rezonansu magnetycznego. Dodatkowo Wodzisławskie Centrum Diagnostyki Obrazowej posiada gabinet medycyny naturalnej. – Zapraszamy na immunoterapię nowotworów, leczenie boreliozy i chorób z autoagresji, chorób skóry, zespołu przewlekłego zmęczenia, alergii oraz menopauzy i andropauzy. Wykwalifikowany personel medyczny dba o jakość przeprowadzanych badań. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza placówka była przyjazna dla pacjentów, aby wszyscy czuli się tutaj komfortowo – zapewniają pracownicy Wodzisławskiego Centrum Diagnostyki Obrazowej.

Jeśli chodzi o zniżki to nowy partner Wodzisławskiej Karty Seniora proponuje:
-10 % zniżki na badania tomografii komputerowej
– 10 % zniżki na transport sanitarny
– bezpłatne wykłady,
– konsultacje z zakresu immunoterapii nowotworów, leczenia boreliozy, chorób z autoagresji, chorób skóry, zespołu przewlekłego zmęczenia, alergii oraz menopauzy i andropauzy.

Wodzisławskie Centrum Diagnostyki Obrazowej w Wodzisławiu Śląskim znajduje się przy ulicy Radlińskiej 68. Telefon kontaktowy to 32 44 099 88 lub 883 025 202. Adres mailowy placówki to tomografia@bcdo.pl. Strona www to: http://wodzislawskiecentrumdiagnostykiobrazowej.pl/


Wczasy specjalnie dla seniorów i to w okazyjnej cenie? Tak! Taka ofertę przedstawił najnowszy partner programu Wodzisławska Karta Seniora, czyli Ośrodek Wczasowy „Trzy Korony” z Jastrzębiej Góry.
Miejsce te, które jest przyjazne seniorom, znajduje się w urokliwej miejscowości nadmorskiej Jastrzębia Góra. Słynne jest między innymi z bardzo promocyjnych cen dla seniorów – już od 390 złotych za siedmiodniowy pobyt.
Dokładny adres placówki to Ośrodek Wczasowy Trzy Korony ul. Towarzystwo Przyjaciół Dzieci 13 84-104 Jastrzębia Góra. Jeśli chodzi o rezerwację, to można ich dokonać pod numerem telefonu 733 95 95 96, natomiast w przypadku rezerwacji grupowych pod numerem 604 297 797 . Oczywiście skontaktować się można również za pośrednictwem poczty elektronicznej: biuro@trzykorony-jastrzebia.pl
Jeśli chodzi o przynależność do programu, to Ośrodek Wczasowy „Trzy Korony” oferuje 10% zniżki dla na turnusy w pakiecie Seniora, oczywiście za okazaniem karty, jak również 10% zniżki na turnusy świąteczne.
Więcej informacji na temat ośrodka znaleźć można na stronie: http://www.trzykorony-jastrzebia.pl/


Doktor Marchewka to ogólnopolska sieć salonów optycznych. Pracujemy tylko z najlepszymi specjalistami na rynku, oraz na najnowszej generacji sprzęcie. Jesteśmy siecią inną niż wszystkie, a nasza oferta jest bezkonkurencyjna. Zawsze profesjonalnie i kompleksowo zadbamy o wzrok naszych klientów. Symbolem ich zadowolenia jest wyróżnienie sieci Doktor Marchewka Srebrnym Laurem Konsumenta w 2015 roku w kategorii „salony optyczne” oraz nagrodą Marka 2015 w kategorii „Siec salonów optycznych”.

Salon optyczny Doktor Marchewka znajduje się na ulicy Wincentego Witosa 28 (Centrum Handlowe Kaufland) w Wodzisławiu Śląskim. Informacje uzyskać można telefonicznie, pod numerem: 32 4173026 lub za pomocą poczty elektronicznej: wodzislaw@doktormarchewka.com

Co w nowym salonie oferuje się posiadaczom Wodzisławskiej Karty Seniora?

– Dajemy gwarancję bezpłatnego badania ostrości wzroku, jak również rabat w wysokości 22 % na soczewki z katalogu. Dodatkowo proponujemy również 25 złotych rabatu d pakietów 100, 200 i 300 złotych w przypadku wyboru dodatkowej powłoki typu HMC lub super HMC. – wylicza najnowszy partner programu Wodzisławska Karta Seniora.


Hotel Beata oraz Dom Seniora Beata – to tam teraz posiadacze Wodzisławskiej Karty Seniora będą mogli korzystać ze zniżek. Bowiem właśnie ten luksusowy ośrodek z Muszyny dołączył do grona parterów programu dla wodzisławskich seniorów.

– Dom Seniora Beata stworzyliśmy z myślą o osobach starszych, które najlepsze chwile życia mają ciągle przed sobą. Dokładamy wszelkich starań, by naszym Pacjentom zapewnić jak najlepsze warunki pobytu i przyjazną, domową atmosferę. Pobyt w naszym ośrodku to czas pełen atrakcji związanych ze wszystkimi ważnymi strefami życia Aktywnego Seniora. Kierując się zasadą “dla ciała i dla ducha” przygotowaliśmy propozycję odpoczynku i zajęć, dzięki którym każdy dzień jest inny i na swój sposób wyjątkowy. Naszą ofertę kierujemy w szczególności do grupy Seniorów, którzy pragną odpocząć od zgiełku miasta, nabrać sił witalnych oraz dowiedzieć się, jak dbać o siebie, by do późnych lat życia cieszyć się dobrym zdrowiem i samopoczuciem. Indywidualne podejście pozwala nam na zapewnienie odpowiedniego poziomu całodobowej opieki medycznej oraz bogaty plan zajęć i aktywności. Pomagamy zachować świeżość umysłu i zadowolenie z życia, dając naszym Podopiecznym możliwość ciekawego spędzania czasu w gronie rówieśników oraz bliski kontakt z naturą – informuje Beata Lisiecka.

Nowy partner organizuje zarówno kilkudniowe pobyty dla seniorów jak i tygodniowe, miesięczne oraz stałe w miłej, domowej atmosferze i komfortowych warunkach.

W ramach przystąpienia do programu Wodzisławska Karta Seniora można liczyć na 5% zniżki od pakietów hotelowych, 10 % od pakietu Senior, 5% na bar hotelowy, 10% zniżki na kartę restauracji hotelowej, jak również 5% na masaże oraz na jednorazowy bilet wstępu do aquaparku.

Adres placówki to Hotel Beata, Dom seniora Beata, 33-370 Muszyna Złockie 103.
Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://domseniorabeata.pl/

 

Hotel Milena w Milówce, przy ulicy Dworcowej 22 – to kolejny partner programu Wodzisławska Karta Seniora. Jest to obiekt usytuowany w Beskidzie Żywieckim, w centrum Milówki, w pobliżu drogi krajowej nr S69, około 100 km od Krakowa i Katowic, 18 km od Żywca i 16 km od granicy ze Słowacją.
– Komfortowe pokoje, umiarkowane ceny oraz położenie naszego obiektu są doceniane nie tylko przez gości tranzytowych, ale również zatrzymujących się na dłuższe pobyty – wyjaśniają właściciele Hotelu Milena.

Dokładniejsze informacje na temat obiektu, atrakcji w okolicy, rezerwacji pokojów znaleźć można na stronie internetowej : www.hotelmilena.pl

Jakie propozycje przygotowano dla seniorów?
– Proponujemy zniżkę na 7 noclegów z wyżywieniem ( śniadania i obiadokolacje_. Cena bez zniżki to 910 zł od osoby, w przypadku zniżki wyniesie ona 500 zł za cały pobyt. Zakwaterowanie w pokojach 2 i 3 osobowych lub 4-osobowych apartamentach z dwoma oddzielnymi sypialniami – wyjaśnia nowy partner.

Warunkiem skorzystania ze zniżki jest :
– posiadanie Wodzisławskiej Karty Seniora
– przyjazd w 2,3 lub 4 osoby
– pobyt rozpoczynający się i kończący się w sobotę
– w celu potwierdzenia rezerwacji wpłata ustalonej zaliczki.

Rezerwacji można dokonywać pod numerem 33 86637383 lub 502292497