Damian Holecki na Dzień Matki

Jeśli zastanawiacie się już nad prezentem dla swoich mam, Wodzisławskie Centrum Kultury przychodzi z pomocą. W niedzielę, 28 maja o godz. 18:30 w WCK Damian Holecki zagra koncert „Dla ciebie Mamo”.

Ten znany i lubiany artysta już kilkakrotnie gościł w Wodzisławiu Śląskim, a jego koncerty zawsze cieszyły się niemałym powodzeniem. Wrażenia, jakie pozostawia po swoich występach, na długo pozostają w pamięci. Holecki to nie tylko wokalista, ale również kompozytor, autor tekstów, pianista, producent oraz prowadzący program „Muzyczny Kącik Damiana Holeckiego”, emitowany na antenie telewizji TVS. Artysta jest zdobywcą dwóch złotych płyt. Studiował na wydziałach Wokalno-Aktorskim oraz Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w katowickiej Akademii Muzycznej.

Prezent dla kochanych mam możemy kupić już teraz. Do końca kwietnia bilety na koncert zakupimy w cenie 40 zł. Od 1 maja koszt biletu wynosi 45 zł. Bilety można rezerwować pod nr tel. 32 455 48 55 lub osobiście w sekretariacie WCK. Kasa WCK czynna: poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek w godzinach 12:00-17:00. W środę kasa nieczynna. W weekend - na godzinę przed imprezami. Rezerwacje biletów ważne są przez okres dwóch tygodni. W wypadku nieodebrania rezerwacja zostanie anulowana przez system. Sprzedaż biletów odbywa się w kasie WCK oraz za pośrednictwem internetowej sprzedaży biletomaniawck.pl. W kasie obsługa kart płatniczych (w tym zbliżeniowo): VISA, MasterCard, Maestro, Dinersclub, Discovery oraz obsługa płatności aplikacją mobilną PeoPay. Transakcje bez kwoty minimalnej.

źródło: WCK