Błękitna Wstęga Balatonu już 26 marca! Trwają zapisy

Z końcem stycznia MOSiR "CENTRUM" uruchomił zapisy do tegorocznej Błękitnej Wstęgi Balatonu. Tym razem na terenie Ośrodka Rekreacyjnego Balaton spotykamy się w niedzielę, 26 marca.

W tym roku MOSiR przygotował dla Was nowość, mianowicie trzy dystanse! Tradycyjnie do przebiegnięcia będzie 10 kilometrów ścieżkami szutrowymi oraz leśnymi duktami z niewielkim fragmentem asfaltu (2 pętle). Tą samą trasą przebiegną zawodnicy na dystansie 5 kilometrów (1 pętla). Z okazji obchodów 760-lecia Wodzisławia Śląskiego odbędzie się również bieg młodzieżowy – 760 metrów. W biegach na 5 i 10 km mogą wystartować osoby, które ukończyły 16 lat.

Do końca lutego możecie skorzystać z niższej opłaty startowej, która wynosi 30 zł. Udział w biegu młodzieżowym jest nieodpłatny. Opłaty startowe prosimy kierować bezpośrednio na konto współorganizatora 88 8468 0000 0010 0027 4687 0001.

Biuro zawodów czynne będzie od godziny 8:30 do 10:20 w budynku na terenie Ośrodka Rekreacyjnego Balaton (tzw. Syrenka).

Myślisz o tym, żeby się zgłosić? Wystarczy, że klikniesz tutaj.

Więcej szczegółów można znaleźć w regulaminie (tutaj). Zapraszamy również na profil facebookowy MOSiR-u oraz stronę wydarzenia.

Organizatorem imprezy jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „CENTRUM” w Wodzisławiu Śląskim, współorganizatorami: MKP Odra Centrum Wodzisław Śląski oraz Urząd Miasta Wodzisławia Śląskiego.

źródło: MOSiR "CENTRUM"