Urząd

Nowy nabór w Straży Miejskiej

Straż Miejska w Wodzisławiu Śląskim poszukuje kandydata na stanowisko referenta. Na dokumenty aplikacyjne Biuro Obsługi Klienta Urzędu Miasta czeka do 23 marca.

Praca w UM: nowy nabór w Wydziale Podatków

23 marca upływa termin składania dokumentów aplikacyjnych na stanowisko młodszego referenta w Wydziale Podatków. Dokumenty należy dostarczyć do Biura Obsługi Klienta Urzędu Miasta.

Praca w UM: podinspektor poszukiwany

Dokładnie do 6 marca zainteresowani pracą w wodzisławskim magistracie powinni dostarczyć do Biura Obsługi Klienta swoje dokumenty aplikacyjne. Tym razem poszukujemy osoby na stanowisko podinspektora w Wydziale Mienia i Nadzoru Właścicielskiego.

USC przyjazny mieszkańcom

Kierujemy tam swoje kroki w najważniejszych momentach naszego życia. To tam z radością rejestrujemy narodziny dziecka, z nadzieją wypisujemy dane dotyczące zawarcia małżeństwa, a także z żalem odnotowujemy zgon bliskiej osoby. To tam wypowiadamy sakramentalne tak i świętujemy jubileusz złotych godów.

Kolejna sesja Rady Miejskiej w tę środę

Zapraszamy do zapoznania się z porządkiem obrad XXVII sesji Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego. Sesja odbędzie się 25 stycznia - początek o godz. 16:00 w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wodzisławiu Śląskim (ul. ks. płk. Wilhelma Kubsza 2).

USC zaprasza pary z 55-letnim stażem małżeńskim

Jubileusze małżeńskie są celebrowane nie tylko przez najbliższych. W naszym mieście razem z jubilatami świętują także pracownicy Urzędu Stanu Cywilnego. W Pałacu Dietrichsteinów organizowane są wydarzenia, w czasie których jubilaci otrzymują oficjalne gratulacje. W związku z tym USC zaprasza do zgłaszania się wszystkie pary z Wodzisławia Śląskiego, które w 2017 roku obchodzić będą jubileusz 55-lecia pożycia małżeńskiego.