Urząd

Rodzinny Piknik z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego

27 maja, na pamiątkę pierwszych demokratycznych wyborów samorządowych z 1990 r., obchodzimy w Polsce Dzień Samorządu Terytorialnego - święto całej naszej lokalnej społeczności. Z tej okazji prezydent miasta Mieczysław Kieca zaprasza do udziału w Rodzinnym Pikniku. Główną atrakcją imprezy na "Trzech Wzgórzach" będzie pokaz gwiazdy programu MasterChef Charlesa Daigneaulta.

Miasto współpracuje z Krajowym Rejestrem Długów

Jeszcze w zeszłym roku w zakresie odzyskiwania należności miasto rozpoczęło współpracę z Krajowym Rejestrem Długów Biurem Informacji Gospodarczej SA. Współpraca realizowana jest w ramach programu „Samorząd na plus”.

Wypełnij ankietę: badanie satysfakcji klienta UM

Od 1 kwietnia do 31 maja 2017 r. prowadzone jest badanie stopnia satysfakcji klientów Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego. W ramach badania dane zbierane są w formie anonimowej, papierowej lub elektronicznej ankiety. Zapraszamy do wypełnienia formularza na stronie internetowej miasta.

Praca w UM: referent poszukiwany

Dokładnie do 8 maja zainteresowani pracą w wodzisławskim magistracie powinni dostarczyć do Biura Obsługi Klienta swoje dokumenty aplikacyjne. Tym razem trwają poszukiwania kandydata na stanowisko referenta w Wydziale Architektury, Inwestycji i Dróg Miejskich.

W środę sesja Rady Miejskiej

Zapraszamy do zapoznania się z porządkiem obrad XXX sesji Rady Miejskiej Wodzisławia Śląskiego, która odbędzie się 26 kwietnia - początek o godz. 14:00 w Urzędzie Stanu Cywilnego w Wodzisławiu Śląskim (ul. ks. płk. Wilhelma Kubsza 2).