Trzy Wzgórza

W RPR odbędzie się pokaz ptaków i innych zwierząt

Razem ze Stowarzyszeniem Hodowców Drobnego Inwentarza zapraszamy do udziału w pokazie ptaków i innych zwierząt, zorganizowanym w ramach edukacji przyrodniczej mieszkańców: dzieci, młodzieży i dorosłych. Pokaz odbędzie się 3 maja w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza".

Street art na "Trzech Wzgórzach"

W Rodzinnym Parku Rozrywki powstała niecodzienna praca dyplomowa. Na murze skateparku Marek Gerle, uczeń wodzisławskiego Liceum Plastycznego, namalował sprayami żołnierzy.

Gastronomia w RPR - weź udział w przetargu

Prezydent miasta Mieczysław Kieca ogłosił przetarg na dzierżawę nieruchomości położonej w Rodzinnym Parku Rozrywki. Na terenie "Trzech Wzgórz" miałyby stanąć obiekty gastronomiczne mające charakter punktu sezonowego. Przetarg odbędzie się 3 marca, o godz. 10:00, w siedzibie MOSiR "CENTRUM" przy ul. Bogumińskiej.

Jaka sól w chacie solnej na "Trzech Wzgórzach"?

Jakiś czas temu na terenie Rodzinnego Parku Rozrywki pojawiła się chata solna. Oficjalne otwarcie nowej atrakcji dla mieszkańców ma nastąpić jeszcze w grudniu. Sprawdźcie, jakie rodzaje soli zostały użyte w chacie i jaki mogą mieć one wpływ na Wasze zdrowie.

Berberysy, jałowce i modrzewie w RPR

W sobotę zakończyło się sadzenie nowej roślinności w Rodzinnym Parku Rozrywki „Trzy Wzgórza”. Nasadzenia pojawiły się między innymi w okolicy parkingu, przed wypożyczalnią sprzętu oraz wokół chaty solnej.