Aktualności

Świetny występ Teatru Tańca Memento

Cztery nagrody powędrowały do rąk tancerzy z Teatru Tańca Memento z Amatorskiego Ruchu Artystycznego ARA w Wodzisławskim Centrum Kultury. Na VII Turnieju Tańca Freestyle w Katowicach, który odbywał się 10 czerwca, artyści spisali się znakomicie.

MOPS zorganizował piknik "Dzień Rodziny"

Malowanie twarzy, przeciąganie liny, zabawy taneczne, bieg w workach, tory przeszkód, wspólne śpiewanie znanych i lubianych utworów przy akompaniamencie gitary - to tylko niektóre z atrakcji jakie czekały na uczestników Pikniku "Dzień Rodziny". Imprezę przygotował Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Wodzisławiu Śląskim na terenie Ośrodka Rekreacyjnego "Balaton" w miniony czwartek, 8 czerwca.

Barwna wystawa w galerii Art Wladislavia

„Malarskie pasje Dragonów” tak można nazwać wystawę w galerii Towarzystwa Miłośników Ziemi Wodzisławskiej „Art Wladislavia”, która ukazuje malarstwo wodzisławian Barbary i Jerzego Dragonów i ich wnuczek Natalii i Magdy.

To były pełne emocji dni miasta

48. Dni Wodzisławia Śląskiego przeszły do historii. Tegoroczna, wyjątkowa edycja odbyła się w roku jubileuszu 760-lecia miasta. Główne atrakcje miały miejsce na rynku oraz stadionie miejskim.

Wielkie wspólne świętowanie

Przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 15 tańcem, wierszem i piosenką uczciły uczciły 10-lecie powstania Wodzisławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku.