Aktualności

Zajęcia językowo-plastyczne

14 czerwca w Publicznym Przedszkolu nr 16 w młodszych grupach – Krasnoludki i Misie, odbyły się zajęcia językowo-plastyczne w ramach współpracy z Zespołem Szkolno-Przedszkolnym nr 4 w Wodzisławiu Śląskim. Celem zajęć była integracja z dziećmi z zaprzyjaźnionego przedszkola uczącymi się języka angielskiego.

Pożegnanie starszaków

19 czerwca w Publicznym Przedszkolu nr 4 odbyło się uroczyste pożegnanie starszaków, którzy od września będą z dumą witać szkolne progi.

Pół miliona na promocję miasta w ogólnopolskich mediach

Wodzisław Śląski otrzymał jedyną główną nagrodę VII Kongresu Regionów Wrocław 2017, czyli pół miliona złotych na promocję miasta w ogólnopolskich mediach w ramach Ringier Axel Springer Polska Sp. z o.o. oraz Grupy Onet.pl S.A. Czek na kampanię, 19 czerwca, podczas uroczystej gali wieńczącej pierwszy dzień Kongresu, odebrał prezydent Mieczysław Kieca.

Wieczór "planszówek" w Bibliotece

Szachy, warcaby, chińczyk, domino... Razem z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną oraz Towarzystwem Przyjaciół Dzieci zapraszamy wszystkich miłośników gier planszowych do wspólnej zabawy w ramach "Głową i kostką".