Aktualności

Profilaktyki ciąg dalszy…

24 kwietnia klasy szóste Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 1 w Wodzisławiu Śląskim-Zawadzie uczestniczyły w zajęciach profilaktycznych na temat zagrożeń społecznych.

Spotkanie z pisarką, Sylwią Plutą

Dzieci z Publicznego Przedszkola nr 3 stają się małymi czytelnikami. Dotychczas poznały wiele baśni i bajek, uczestniczyły w spotkaniach czytelniczych w bibliotece, zapraszają rodziców do czytania ulubionych książek, a w każdej grupie znajdują się kąciki czytelnicze, z których przedszkolaki korzystają, kiedy mają ochotę.

Całe życie oddała folklorowi

W Wodzisławskim Centrum Kultury odbyło się spotkanie z Wandą Bukowską, założycielką Zespołu Pieśni i Tańca Vladislavia, prężnie działającego we wspomnianej placówce.

"Dziupla" o Dniu Świadomości Alienacji Rodzicielskiej

Wodzisławska Placówka Wsparcia Dziennego "Dziupla" wraz ze Stowarzyszeniem ,,Bosko” oraz Stowarzyszeniem ,,Przy Dziupli” włącza się w akcje społeczne, organizowane w Dniu Świadomości Alienacji Rodzicielskiej. Jednostka i organizacje chcą rozszerzyć świadomość społeczną na temat problemu samotności dziecka w przypadku odebrania mu możliwości kontaktu z jednym z rodziców, gdy ci uznają, że najlepszym rozwiązaniem jest ich rozstanie.

Wypełnij ankietę: badanie satysfakcji klienta UM

Od 1 kwietnia do 31 maja 2017 r. prowadzone jest badanie stopnia satysfakcji klientów Urzędu Miasta Wodzisławia Śląskiego. W ramach badania dane zbierane są w formie anonimowej, papierowej lub elektronicznej ankiety. Zapraszamy do wypełnienia formularza na stronie internetowej miasta.