Aktualności

Bezpłatne konsultacje z zakresu ulg dla niepełnosprawnych

Od 21 marca do 27 kwietnia bieżącego roku we wtorki i czwartki w godzinach od 9.00 do 15.00 Doradcy Podatkowi ze Śląskiego Oddziału Krajowej Izby Doradców Podatkowych będą prowadzili bezpłatne konsultacje z zakresu ulg i uprawnień podatkowych przysługujących osobom niepełnosprawnym i ich rodzinom.

Nowy nabór w Straży Miejskiej

Straż Miejska w Wodzisławiu Śląskim poszukuje kandydata na stanowisko referenta. Na dokumenty aplikacyjne Biuro Obsługi Klienta Urzędu Miasta czeka do 23 marca.

Jubileuszowa zbiórka: PP nr 6 wsparło akcję

Ponad 1200 - tyle kg karmy udało się do tej pory zebrać w ramach jubileuszowej zbiórki #760kgNA760lat. Ostatnią grupą, która zaangażowała się w akcję, są przedszkolaki z PP nr 6. Maluchy zgromadziły blisko 70 kg karmy! Z nimi też #tworzyMYwodzisław!

ŚZGiP o smogu i limitowaniu kadencji w samorządach

17 marca w naszym mieście odbyło się posiedzenie Zarządu Śląskiego Związku Gmin i Powiatów. W trakcie posiedzenia podsumowano ogólnopolskie spotkania samorządowe w dn. 2 i 16 marca br., których celem było omówienie działań samorządów w odniesieniu do zaplanowanej propozycji dotyczącej ograniczenia liczby kadencji osób pełniących w samorządach funkcje z wyboru.