Aktualności

Młody z bogatym dorobkiem artystycznym

Dawid Kwiatkowski zadebiutował w 2013 roku krążkiem 9893. W tym samym roku został nagrodzony dwiema statuetkami w kategoriach "Modny Debiut ESKA.pl" oraz "Odkrycie Roku" podczas gali Glam Awards 2013. Skutecznie zyskiwał sobie miłość fanów. Dobra passa trwa do dziś.

Piątek z klasyką

Już w najbliższy piątek odbędzie się czwarte spotkanie z cyklu: "Sławne postaci świata muzyki i Teatru" z udziałem solistów Polskiej Opery Kameralnej w Łodzi.

Zajrzyj do PIT podczas święta miasta

Punkt Informacji Turystycznej zaprasza do odwiedzin podczas 47. Dni Wodzisławia Śląskiego w dniach 17-19.06.2016. W tym terminie Punkt Informacji Turystycznej zaprasza do odwiedzin w godzinach: piątek (17.06) 12:00 - 14:00 sobota (18.06) 14:00 - 19:00 niedziela (19.06) 14:00 - 18:00.

Strażacy ponownie dali radę!

Miejsko-Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze oraz festyn rodzinny to już kolejna impreza, która w ten weekend odbyła się w naszym mieście. Tym razem na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji do rywalizacji stanęli strażacy nie tylko Ochotniczych Straży Pożarnych, ale również Młodzieżowych Drużyn Pożarniczych.

Manta będzie mieć nowe oblicze

Jeszcze tylko 3 dni pozostały aby złożyć swoją ofertę w sprawie ogłoszenia pod tytułem „Zagospodarowanie terenu z elementami małej architektury przy Krytej Pływalni MANTA”.

Co słychać w Straży Miejskiej?

284 – tyle razy strażnicy miejscy z Wodzisławia Śląskiego interweniowali w okresie od 12 maja do 7 czerwca. Jakie były główne zadania funkcjonariuszy? Tego dowiecie się, zapoznając się z poniższym sprawozdaniem.

Dni Miasta z Sarsą

Któż nie zna utworu „Naucz mnie”… Piosenka Sarsy, a właściwie Marty Markiewicz, stała się przebojem i była notowana na szczytach wielu radiowych list przebojów.