Aktualności

Międzynarodowy Rajd Motocyklowy "Race To Home"

W sobotę, 23 lipca, po godzinie 11:00 Rodzinny Park Rozrywki będzie przystankiem międzynarodowego rajdu motocyklowego „Race To Home”. Cel rajdu? 3500 km w jak najkrótszym czasie. Czy wodzisławianin Karol Podwojski pobije zeszłoroczny rekord 37 godzin i 51 minut na trasie Londyn-Wodzisław Śląski-Londyn?

Święto Policji

Już w niedzielę policjanci i policjantki będą obchodzić swoje święto. Z tej okazji wszystkim mundurowym składamy najlepsze życzenia.

Bezpłatny przewóz rowerów w Kolejach Śląskich

Koleje Śląskie zachęcają do podróżowania jednośladem i zwiedzania atrakcji naszego regionu. Od 1 sierpnia rowerowe wycieczki po niektórych turystycznych zakątkach Śląska będą jeszcze prostsze – na wybranych trasach obsługiwanych przez KŚ rower będzie można przewozić bezpłatnie.

Pielgrzymi ŚDM w Wodzisławiu

Kilkaset pielgrzymów z Włoch, Niemiec czy Portugalii przyjechało do Wodzisławia w ramach tegorocznych Światowych Dni Młodzieży. Wczoraj bawili się oni razem z tymi wodzisławianami, którzy przyszli powitać ich w Rodzinnym Parku Rozrywki "Trzy Wzgórza".

Konkurs fotograficzny "Dziupli"

Wodzisławska Placówka Wsparcia Dziennego "Dziupla" z okazji jubileuszu swojej działalności organizuje konkurs fotograficzny. W zabawie "Zdjęcie z dziuplą w tle" może wziąć udział każdy.