Aktualności

Zapraszamy na II Wodzisławską Noc Świętojańską

Nie mogło być inaczej. Wodzisławianie ponownie będą bawić się w czasie najkrótszej nocy w roku. W piątek, 23 czerwca na terenie Ośrodka Rekreacyjnego „Balaton” odbędzie się II edycja wyjątkowej imprezy – Wodzisławskiej Nocy Świętojańskiej.

Sznupek radzi

21 czerwca odwiedził Publiczne Przedszkole nr 6 pan policjant, który przypomniał dzieciom o podstawowych zasadach zachowania np. w ruchu drogowym, na wakacjach, w stosunku do obcych osób.

#tworzyMYwodzisław: Halina Socha

Pisanie to jej pasja. Już w szkole prowadziła dzienniki, pisała pamiętniki i miała zawsze najdłuższe wypracowania. To był świetny warsztat. Zdała sobie z tego sprawę dwa lata temu, kiedy wydała pierwszą książkę, która, jak mawia żartobliwie, jej się przyśniła. - Marzenie, które programujemy sobie codziennie, w jakimś momencie życia się krystalizuje. Mi się wyśniło – mówi Halina Socha, czyli bohaterka kolejnej odsłony jubileuszowego cyklu #tworzyMYwodzisław.

Ostatni dzwonek i wakacje!

23 czerwca to ostatni dzień roku szkolnego 2016/2017. To dzień, w którym dla niektórych kończy się etap wytężonej pracy.

Sprawdź wydarzenia w ramach miejskiej Akcji Lato

Pogoda sprzyja wakacyjnemu odpoczynkowi i rekreacji. Jeśli potrzebujecie pomysłów na to, jak ciekawie spędzić czas w Wodzisławiu Śląskim, przychodzimy z pomocą. Zobaczcie, jakie wydarzenia zaplanowane zostały w ramach tegorocznej, miejskiej Akcji Lato.