Aktualności

Laureaci konkursu plastycznego

Publiczne Przedszkole nr 3 już od wielu lat na przełomie kwietnia i maja organizuje dla dzieci wodzisławskich przedszkoli konkurs plastyczny pt: „Wiosna w błękitnej sukience”.

Baszta na Grodzisku wygrywa w śląskim konkursie plastycznym

8 czerwca przedszkolaki z Publicznego Przedszkola nr 6 otrzymały wspaniałą informację, iż Laura Cichosz zajęła III miejsce w kategorii dzieci młodszych w śląskim konkursie plastycznym pt. "W słońcu i deszczu..." V impresje Śląskie - 2017 - krajobraz i architektura oczami dziecka. 

Przebudowa ul. Młodzieżowej: przekazano plac budowy

W piątek, 9 czerwca wykonawcy przebudowy ul. Młodzieżowej został przekazany plac budowy. Zarząd Dróg Wojewódzkich wybrał w przetargu firmę Eurovia Polska S.A., znaną i sprawdzoną ze sprawnej realizacji inwestycji drogowych na naszym terenie.

Pasowanie dzieci z PP nr 5 na czytelnika

8 czerwca grupa Motylków z Publicznego Przedszkola nr 5 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 7 miała swoje święto. Tego dnia odbyło się ich pasowanie na czytelnika w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej.

Nauka przez zabawę

5 czerwca uczniowie klas trzecich Szkoły Podstawowej nr 3 im. Jana Pawła II uczestniczyli w wycieczce do Wielkiego Świata Techniki i Nauki.