Aktualności

Wilchwiański Festyn już w sobotę

Rada Dzielnicy Wilchwy, Klub Sportowy "Wicher" Wilchwy i Koło Gospodyń Wiejskich Wilchwy zapraszają na Wilchwiański Festyn. Impreza odbędzie się w sobotę, 22 czerwca na terenie KS "Wicher" Wilchwy. W programie atrakcje dla całej rodziny.

Spotkanie informacyjne dot. realizacji projektu

27 czerwca 2019 r. o godz. 15:00 w siedzibie Wodzisławskiej Placówki Wsparcia Dziennego „Dziupla”, przy ul. Świętego Jana 17, odbędzie się spotkanie informacyjne dot. realizacji projektu pn. Rozszerzenie usług społecznych świadczonych przez Wodzisławską Placówkę Wsparcia Dziennego „Dziupla”.

Oskarowy hit "Green book" w Kinie Pegaz

Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na oscarowy hit 2019 roku. W niedzielę, 23 czerwca o godz. 19:00 Kino Pegaz wyświetli komediodramat w reżyserii Petera Farrelly'ego "Green Book".

Uwaga! Możliwe burze z gradem

IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie meteorologiczne, które obowiązuje w powiecie wodzisławskim od piątku 21 czerwca, od godz. 10:00 do soboty 22 czerwca, do godz. 01:00.

Ostatni dzwonek i wakacje!

19 czerwca to ostatni dzień roku szkolnego 2018/2019. To dzień, w którym dla niektórych kończy się etap wytężonej pracy.

Jak bezpiecznie spędzić wakacje? Podpowiada WSSE

Wojewódzka Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna ma patent na bezpieczne wakacje. Stacja już jakiś czas temu wydała szereg materiałów, które w tym szczególnym czasie kojarzącym się z odpoczynkiem, beztroską, słońcem i zabawą, pomogą nam uniknąć zagrożeń. Materiały w naszym mieście rozpowszechnia m.in. Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna.

Możliwe burze z gradem

IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie meteorologiczne, które obowiązuje w powiecie wodzisławskim od środy, 19 czerwca, od godz. 12:00 do północy.