Aktualności

Zielono nam

Siedemnastego marca w Szkole Podstawowej nr 2 w Wodzisławiu Śl. królował święty Patryk, patron Irlandii.

Marzanna słomiana panna

W ubiegłym tygodniu przedszkolaki z grupy Biedronek i Motylków w Zespole Szkolno - Przedszkolnym nr 2 realizowały tematykę związaną z nadchodzącą wiosną.

Dzień Śląski w Ósemce

21 marca społeczność uczniowska i nauczyciele, przywitali wiosnę w nietypowy sposób - po raz drugi w szkole obchodzono Dzień Śląski. Jest to dzień,w którym uczniowie poznają tradycje i ludzi naszego regionu.

Konkurs dla rolników - weź udział

Właśnie trwa XV jubileuszowa edycja Ogólnokrajowego Konkursu "Bezpieczne Gospodarstwo Rolne", którego celem jest promocja zasad ochrony zdrowia i życia w gospodarstwach rolnych. Konkurs organizowany przez KRUS dedykowany jest osobom pełnoletnim, które prowadzą produkcyjną działalność rolniczą i są ubezpieczone w Kasie.

1 kwietnia Wodzisławski Dzień Fitness

W marcu na billboardach usytuowanych w różnych częściach miasta znalazło się zaproszenie na Wodzisławski Dzień Fitness - imprezę sportową nie tylko dla kobiet, która już 1 kwietnia odbędzie się w Zespole Szkół nr 3.

PP nr 1: stokrotki na powitanie wiosny

2017 to rok wyjątkowy dla Wodzisławia Śląskiego. Nasze miasto obchodzi w tym roku jubileusz 760-lecia lokacji. Nikogo więc nie zdziwi fakt, że Publiczne Przedszkole nr 1 przyłączyło się do świętowania tego ważnego wydarzenia.