Sport

Prezydent przyznał stypendia sportowe

Aż do 27 sportowców powędrują stypendia przyznane przez prezydenta miasta za osiągnięcie wysokich wyników sportowych w międzynarodowym lub krajowym współzawodnictwie sportowym. Kto je otrzyma?

Siatkarski półfinał Mistrzostw Śląska w Wodzisławiu Śląskim

Kadetki MKS Zorza Wodzisław Śląski zostały docenione przez Śląski Związek Piłki Siatkowej, który przyznał naszemu klubowi prawo do organizacji turnieju półfinałowego siatkarskich Mistrzostw Śląska. Turniej będzie rozgrywany od piątku do niedzieli, w hali ZSP nr 2 (SP nr 8) przy Jastrzębskiej 136.

Sportowe podsumowanie ostatnich dni

Wodzisławskie kluby sportowe regularnie przysyłają nam relacje ze swoich kolejnych zmagań. Postanowiliśmy podsumować ostatnie wydarzenia o randze regionalnej i krajowej, w których - często z wielkimi sukcesami - brały udział osoby reprezentujące nasze miasto.

Katarzyna Socha wicemistrzynią Polski

Po raz kolejny zawodnicy Octagon Team Wodzisław mogą pochwalić się świetnymi sportowymi wynikami. Tym razem wzięli udział w Mistrzostwach Polski Jiu Jitsu i turnieju towarzyszącym dla dzieci, które odbyły się 28 stycznia w Mysłowicach. Wodzisławska drużyna przywiozła cztery medale.

Podsumowanie Akcji Zima z MOSiR "CENTRUM"

Współorganizowanym wraz z Wodzisławskim Centrum Tenisa sobotnim Turniejem Tenisa Ziemnego dla dzieci zakończyliśmy tegoroczne ferie zimowe. Akcja Zima z MOSiR „CENTRUM” jak co roku cieszyła się dużą popularnością wśród dzieci i młodzieży z wodzisławskich szkół.

Turniej tenisa ziemnego dla dzieci

Choć ferie zimowe dobiegają końca, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji "CENTRUM" nie zwalnia tempa. 28 stycznia na kortach tenisowych przy ulicy Bogumińskiej 8 odbędzie się turniej tenisa ziemnego dla dzieci.