Media

Nowy Dzieje się Wodzisław - zobacz odcinek

Kolejny odcinek Dzieje się Wodzisław poświęciliśmy gwiazdom 48. Dni Wodzisławia Śląskiego, rozpoczęciu sezonu artystycznego w Wodzisławskim Centrum Kultury i rewitalizowanemu parkowi miejskiemu.

Zobacz nowy odcinek Dzieje się Wodzisław

Kolejny odcinek Dzieje się Wodzisław poświęciliśmy Dniu Kobiet i 760 tulipanom na 760-lecie miasta, a także oczekiwanym projektom przebudowy i remontów dróg, w tym inwestycjom na ul. Matuszczyka i Młodzieżowej.

Marcowa Gazeta Wodzisławska już w dystrybucji

Zapraszamy do lektury nowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W lutowym numerze przeczytacie m.in. o kampanii "Gmina z (dobrą) energią!", projekcie uchwały antysmogowej i obchodach jubileuszu 760-lecia miasta.

Nowy odcinek Dzieje się Wodzisław

Kolejny odcinek Dzieje się Wodzisław poświęciliśmy planom dot. programu dofinansowań szczepień dla seniorów, kompleksowej termomodernizacji, którą miałyby przejść miejskie budynki oraz otwartej na początku tego roku Strefie Saun Krytej Pływalni "Manta".

Zobacz nowy odcinek Dzieje się Wodzisław

Ostatni lutowy odcinek Dzieje się Wodzisław poświęciliśmy planom zw. z utworzeniem Szybkiej Kolei Miejskiej na linii Wodzisław Śląski-Rybnik oraz kolejnemu spotowi "Nie Truj Sąsiada" w ramach kampanii "Gmina z (dobrą) energią!". W nowym wydaniu zapowiedzieliśmy także koncert Czesława Mozila, który zainauguruje sezon artystyczny w Wodzisławskim Centrum Kultury.

Nowy Dzieje się Wodzisław - zobacz

Nowe wydanie Dzieje się Wodzisław poświęciliśmy zmodernizowanej sali widowiskowej Wodzisławskiego Centrum Kultury i inauguracji sezonu artystycznego w WCK, wodzisławskim morsom, Młodzieżowej Radzie Uczniowskiej, która przekazała ponad 300 kg karmy w ramach akcji jubileuszowej, a także wieczorom z planszówkami w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej.

Nowy odcinek Dzieje się Wodzisław

Kolejny już w lutym odcinek Dzieje się Wodzisław poświęciliśmy wyborom do rad dzielnic, spotkaniom prezydenta Mieczysława Kiecy z mieszkańcami, uchwale antysmogowej i jednemu z etapów budowy kanalizacji.

Człowiek Roku tuWodzisław.pl: znamy zwycięzców

Wszystko już jasne, laureatami konkursu Człowiek Roku tuWodzisław.pl 2016 zostali: Tadeusz Wojciechowski, Zofia Bornikowska oraz Sandra Pniak. Z kolei Nagroda Internautów powędrowała do rąk Edyty Zając. Wczoraj laureaci odebrali statuetki. To już piąta edycja konkursu, który patronatem honorowym objął prezydent miasta Mieczysław Kieca.