Media

Nowy Dzieje się Wodzisław - zobacz

Nowe wydanie Dzieje się Wodzisław poświęciliśmy zmodernizowanej sali widowiskowej Wodzisławskiego Centrum Kultury i inauguracji sezonu artystycznego w WCK, wodzisławskim morsom, Młodzieżowej Radzie Uczniowskiej, która przekazała ponad 300 kg karmy w ramach akcji jubileuszowej, a także wieczorom z planszówkami w Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej.

Nowy odcinek Dzieje się Wodzisław

Kolejny już w lutym odcinek Dzieje się Wodzisław poświęciliśmy wyborom do rad dzielnic, spotkaniom prezydenta Mieczysława Kiecy z mieszkańcami, uchwale antysmogowej i jednemu z etapów budowy kanalizacji.

Człowiek Roku tuWodzisław.pl: znamy zwycięzców

Wszystko już jasne, laureatami konkursu Człowiek Roku tuWodzisław.pl 2016 zostali: Tadeusz Wojciechowski, Zofia Bornikowska oraz Sandra Pniak. Z kolei Nagroda Internautów powędrowała do rąk Edyty Zając. Wczoraj laureaci odebrali statuetki. To już piąta edycja konkursu, który patronatem honorowym objął prezydent miasta Mieczysław Kieca.

Lutowe wydanie Gazety Wodzisławskiej

Zapraszamy do lektury nowego wydania Gazety Wodzisławskiej. W lutowym numerze przeczytacie m.in. o feriach w mieście, jubileuszu Wodzisławia Śląskiego, 760 kg karmy dla wodzisławskich psów i kotów, koncercie Czesława Mozila czy akcji "Zdemaskuj smog".

Zobacz najnowszy odcinek Dzieje się Wodzisław

Kolejny odcinek Dzieje się Wodzisław poświęciliśmy obchodom 760-lecia miasta, a dokładniej zaangażowaniu mundurowych z Komendy Powiatowej Policji w Wodzisławiu Śląskim w akcję jubileuszową 760 kg karmy dla wodzisławskich psów i kotów. Przypomnieliśmy także m.in. o zaplanowanych na luty wyborach do rad dzielnic oraz spotkaniach prezydenta miasta Mieczysława Kiecy z mieszkańcami.

Internauci wybrali Człowieka Roku tuWodzisław.pl 2016

Edyta Zając - trener i prezes UKS Strzał Wodzisław oraz Biathlonowego Ośrodka Szkolenia Sportów Młodzieżowych głosami internautów wygrała konkurs Człowiek Roku tuWodzislaw.pl 2016 pod patronatem prezydenta Mieczysława Kiecy. Drugie miejsce zajęła Dominika Brzoza-Piprek - dyrektor artystyczna Zespołu Pieśni i Tańca Vladislavia przy Wodzisławskim Centrum Kultury. O tym, kto zwycięży w pozostałych trzech kategoriach, dowiemy się po gali finałowej konkursu, zaplanowanej na 9 lutego.

Zagłosuj na Człowieka Roku tuWodzisław.pl 2016

Wodzisławska redakcja już po raz piąty organizuje konkurs Człowiek Roku tuWodzisław.pl pod patronatem prezydenta miasta Mieczysława Kiecy. Na kandydatów, którzy Waszym zdaniem zasługują na miano Człowieka Roku 2016 możecie głosować, logując się w serwisie lub przez Facebooka, a także wysyłając SMS.

Nowe wydanie Dzieje się Wodzisław - zobacz

Kolejny odcinek Dzieje się Wodzisław poświęciliśmy obchodom 760-lecia miasta, jednej z pierwszych dużych akcji jubileuszowych - 760 kg karmy dla wodzisławskich psów i kotów, a także najnowszej atrakcji w Rodzinnym Parku Rozrywki, czyli chacie solnej.