Kultura

Nagroda dla formacji tanecznej Caro Dance

Formacja taneczna Caro Dance działająca w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego ARA w Wodzisławskim Centrum Kultury zdobyła czwarte miejsce na Ogólnopolskim Festiwalu Tanecznym „Złote sznurowadło” w Libiążu, który odbył się 20 maja br.

Zapraszamy na jubileuszowy koncert Mirażu

Zespół Taneczny „Miraż” z Wodzisławskiego Centrum Kultury obchodzi w tym roku jubileusz 25-lecia pracy twórczej. W związku z rocznicą Wodzisławskie Centrum Kultury zaprasza na koncerty zespołu w sobotę, 24 czerwca o godz. 15:00 i 18:00.

Teatr Tańca Memento nagrodzony w Wolsztynie

Solistki z Teatru Tańca Memento działającego w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego ARA w Wodzisławskim Centrum Kultury zdobyły jeden złoty i dwa srebrne medale na IX Festiwalu Tańca „Wolsztyn tańczy pełną parą”, który odbył się 20 maja br.

Damian Holecki na Dzień Matki

Jeśli zastanawiacie się już nad prezentem dla swoich mam, Wodzisławskie Centrum Kultury przychodzi z pomocą. W niedzielę, 28 maja o godz. 18:30 w WCK Damian Holecki zagra koncert „Dla ciebie Mamo”.

Święto miasta z gwiazdami

Główne atrakcje związane z 48. Dniami Wodzisławia Śląskiego będą miały miejsce na rynku oraz stadionie miejskim, gdzie bawić będziemy się pod szyldem RMF MAXXX. Zabawa potrwa od 9 do 11 czerwca.

Biblioteka: koncert Kuby Michalskiego

Wraz z Miejską i Powiatową Biblioteką Publiczną zapraszamy na koncert Kuby Michalskiego, który odbędzie się 24 maja o 17. W programie m.in.: Alleluja, Zuzanna, Tańcz mnie po miłości kres, Słynny niebieski prochowiec i wiele innych ballad Leonarda Cohena.

Zobacz taneczne show w wykonaniu SPINU

Showtime to tytuł koncertu tanecznego Klubu Tańca Towarzyskiego SPIN działającego w ramach Amatorskiego Ruchu Artystycznego ARA. Impreza odbędzie się w niedzielę, 4 czerwca o godz. 17:00 w Wodzisławskim Centrum Kultury.