Dla seniora

Nowy partner Wodzisławskiej Karty Seniora

Wodzisławscy Seniorzy mogą liczyć na kolejne zniżki, gdyż do naszego programu właśnie dołączył Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy OLIWIA w Kołobrzegu. Ośrodek specjalizuje się w organizacji turnusów rehabilitacyjnych m.in. dla osób starszych.

Jubileusz świętują cały rok

Ten rok jest szczególny dla studentów Wodzisławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Właśnie mija 10 lat, odkąd seniorzy, dzięki WUTW właśnie, zaczęli realizować się na wielu płaszczyznach. Z tej okazji przygotowali szereg imprez nie tylko dla uczestników uniwersytetu.

Nowy partner Wodzisławskiej Karty Seniora

Wodzisławscy Seniorzy mogą liczyć na kolejne zniżki, gdyż do naszego programu właśnie dołączyła Europejska Grupa Medyczna Południe. Grupa zajmuje się organizacją leczenia zaćmy za granicą.

Studenci WUTW nie narzekają na nudę

O tym, że słuchacze Wodzisławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku się nie nudzą, świadczy ich program wydarzeń, w którym ochoczo biorą udział. Zobaczcie, co przygotowali na ten miesiąc.

Dwanaście par świętowało Złote Gody w USC

Dwanaście par z Wodzisławia Śląskiego 17 stycznia odebrało z rąk prezydenta miasta Mieczysława Kiecy medale za długoletnie pożycie małżeńskie. W ten sposób w Urzędzie Stanu Cywilnego jubilaci świętowali Złote Gody.