Dla seniora

Nowy partner Wodzisławskiej Karty Seniora

Wodzisławscy Seniorzy mogą liczyć na kolejne zniżki, gdyż do naszego programu właśnie dołączyła Poradnia 'Dobry Dietetyk' z Wodzisławia Śląskiego. Poradnia świadczy usługi z zakresu dietetyki klinicznej.

Miasto dofinansuje szczepienia dla seniorów

Radni Rady Miejskiej przyjęli program szczepień ochronnych przeciwko grypie, skierowany do mieszkańców Wodzisławia Śląskiego w wieku 60+. To już kolejny projekt, który realizowany jest w mieście z myślą o seniorach. Szczepienia osób powyżej 60. roku życia mają przyczynić się do obniżenia liczy zachorowań na grypę i jej późniejszych powikłań.

Nowy partner Wodzisławskiej Karty Seniora

Wodzisławscy Seniorzy mogą liczyć na kolejne zniżki, gdyż do naszego programu właśnie dołączył Ośrodek Rehabilitacyjno-Wypoczynkowy OLIWIA w Kołobrzegu. Ośrodek specjalizuje się w organizacji turnusów rehabilitacyjnych m.in. dla osób starszych.

Jubileusz świętują cały rok

Ten rok jest szczególny dla studentów Wodzisławskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku. Właśnie mija 10 lat, odkąd seniorzy, dzięki WUTW właśnie, zaczęli realizować się na wielu płaszczyznach. Z tej okazji przygotowali szereg imprez nie tylko dla uczestników uniwersytetu.

Nowy partner Wodzisławskiej Karty Seniora

Wodzisławscy Seniorzy mogą liczyć na kolejne zniżki, gdyż do naszego programu właśnie dołączyła Europejska Grupa Medyczna Południe. Grupa zajmuje się organizacją leczenia zaćmy za granicą.