Bezpieczeństwo

IMGW ostrzega przed burzami z gradem

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie ostrzega przed burzami z gradem, które we wtorek spodziewane są w województwie śląskim. Burzom mają towarzyszyć opady deszczu i porywisty wiatr.

Alert pogodowy na dziś: zagrzmi i popada

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Krakowie ostrzega przed burzami, które w poniedziałek spodziewane są w województwie śląskim. Burzom będzie towarzyszył intensywny deszcz i porywisty wiatr.

Uwaga, wieje!

Uważajcie na silny wiatr. Od godziny 9.00 do 19.00 prognozowany jest dziś południowo-zachodni wiatr o porywach do 80 km/h. IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie wydało ostrzeżenie o możliwości wystąpienia silnego wiatru na terenie całego województwa śląskiego.

Naucz bronić się sama - Dzień Kobiet w wodzisławskiej komendzie

Komenda Powiatowa Policji i Urząd Miasta zapraszają wszystkie kobiety na warsztaty strzeleckie oraz samoobrony, które odbędą się na kilka dni przed Dniem Kobiet, 3 marca. Patronat nad wydarzeniem objęły wiceprezydent Barbara Chrobok i I zastępca komendanta powiatowego Policji w Wodzisławiu Śląskim nadkom. Magdalena Wija.