1 kwietnia Wodzisławski Dzień Fitness

W marcu na billboardach usytuowanych w różnych częściach miasta znalazło się zaproszenie na Wodzisławski Dzień Fitness - imprezę sportową nie tylko dla kobiet, która już 1 kwietnia odbędzie się w Zespole Szkół nr 3.

Wydarzenie organizowane jest przez FitOlka Studio Fitness, przy współpracy z miastem Wodzisławiem Śląskim. Honorowym patronatem WDF objął prezydent miasta Mieczysław Kieca.

Program imprezy

12:00 - oficjalne rozpoczęcie

12:10 - trening funkcjonalny

13:00 - fit dance

14:00 - trening interwałowy

15:00 - trening obwodowy

16:00 - zumba fitness

Wydarzenie skierowane jest nie tylko do pań, lecz także do panów oraz osób lubiących różne formy aktywności ruchowej, inne niż fitness czy aerobik. Treningi zostały tak skonstruowane, że będą mogli wziąć w nich udział zarówno biegacze, rolkarze, tancerze itd. Każdy znajdzie coś dla siebie - podkreślają osoby zaangażowane w organizację imprezy. - Fitness to nie tylko taneczne kroki przy rytmach muzyki. To także ćwiczenia siłowe, funkcjonalne, intensywne. Z drugiej strony to oczywiście zabawa poprzez ruch - dodają.

Dla uczestniczek i uczestników wydarzenia przewidziano m.in. konkursy z nagrodami oraz pakiety prezentowe. Na miejscu będzie można także skorzystać np. z porad trenerów personalnych i dietetyka.

Organizatorzy zapewniają, że w przypadku, gdy zainteresowana osoba nie będzie mogła z różnych przyczyn uczestniczyć w sportowej imprezie od początku, zdąży skorzystać z przygotowanych atrakcji. Istnieje ponadto możliwość przybycia na miejsce wydarzenia z dziećmi. Najmłodszymi zajmie się animatorka, która zorganizuje minidyskotekę.

Liczba miejsc na wydarzenie jest ograniczona, dlatego bilety najlepiej nabyć jeszcze przed imprezą. Udział w WDF mogą wziąć nie tylko mieszkańcy Wodzisławia Śląskiego.

Więcej informacji można uzyskać, kontaktując się z FitOlka Studio Fitness (nr tel. 604 605 386). Szczegóły znajdują się także na stronie wydarzenia w portalu Facebook (kliknij tutaj).